Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a nagytestű...

Mivel etessem a nagytestű kutyámat? Táp vagy házi koszt?

Figyelt kérdés

a kutyám eddig dog chowt evett napi 400-450grammot kapott.. át akarok állni a házi kosztra (ha az egyáltalán jó neki?!) csak nem tudom, hogy miket adhatnék neki?!


Aki házi koszttal etet leírná, hogy miket ad a kutyájának?


Itt nem a mi maradékunkra gondolok hanem, hogy vennék neki külön kaját (húst, répát...stb) és azt adnám neki! de a nagy kérdés, hogy mit és mennyit adjak neki?!


2013. febr. 4. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Házi koszt alatt főtt vagy nyers étrendet értesz?

Egyébként, kiindulásként add a kutya testtömegének 2-3%-át naponta, ha fogy tőle, akkor növeld az adagot, ha hízik, akkor csökkentsd.

2013. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a nyesedék hússal való etetést. Nagyon szép lesz tőle a kutyusod, és legalább tudod, hogy mit adsz neki, nem úgy mint a tápnál. Én a legmárkásabb, legjobb nevű tápokban is csalódtam,aztán átálltam a nyers vadhússal zöldséggel gyümölccsel való etetésre. Bevált. Szép egészséges, erős a kutyám tőle. Mondjuk én elég olcsón jutok vadhúshoz (szarvas/őz), de feldolgozókban lehet érdeklődni.
2013. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főtt ételt én nem javaslok neki. Ha már megveszed azt az alapanyagot ami számára szükséges, és nem maradékkal eteted, akkor mindketten jobban jártok, ha nyersen adod neki. Számára természetes és egészségesebb, magadat pedig megkíméled a főzéstől. Keress rá a BARF étrendre a neten!
2013. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ha 35kg-s a kutyám akkor annak a 2-3%-a mennyi is? és amennyi a 2-3% a az legyen a napi adagja?! vegyesen a hús és zöldség?
2013. febr. 4. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha nem jelzi a rendszer az üzeneteket, úgyhogy itt szólok: válaszoltam az ezzel kapcsolatos üzenetedre.
2013. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
válaszoltam is már !:) köszönöm!
2013. febr. 4. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém reggelire száraztápot kap, vacsira meg mást. Vagy főtt ételt, abból, amit mi eszünk, vagy sajtot, sonkát, gyümölcsöt, zöldséget, stb.
2013. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!