Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Mo. Amerika Pitbull kennel?

Van Mo. Amerika Pitbull kennel?

Figyelt kérdés
Amerikai Pitbull kutyát vásárolnék nézegetem a neten de elég siralmas a helyzet áll gengszterek árulnak láncra kötött falusi korcsokat még mielőtt valaki megszólna nem azért választom ezt a fajta kutyát mert repper vagy gengszter vagy kutyaviadalokon akarok részt venni vagy rettegésben tartani a környéket :)
2013. febr. 4. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Külföldön kéne próbálkoznod. Van egy pár áltenyésztő az országban, akiknek honlapja van és tenyésztőnek mondják magukat, de ők sem azok. Törzskönyvekről sehol egy szó sem, kiállítási eredmények nulla...
2013. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam olyan magyar kennelt, aminek az oldalán nem láttam volna kutyát láncon (vagyis még arra se veszik a fáradságot, hogy legalább a fotó erejéig levegyék róla a kutyát), az eredményekről nem is beszélve. Én biztos nem adnék nekik pénzt, akkor már inkább egy mentett.


Ha elég pénzed van rá, vegyél külföldről.

2013. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt magadhoz veszel egy Pitbullt,Tanuld meg tisztelni az élőlényeket és ne korcsozz le egy keverék kutyát.
2013. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is külföldön kéne nézelődnöd,ugyanis itthon nem vehetsz törzskönyves kutyát,mert az FCI által nincs elismerve ez a kutyafajta.Úgy hallottam,hogy már lehet ADBA-s(AMERICAN DOG BREEDERS ASSOCIATION) pitbullokat is venni Mo-n,de ezek "game" pitbullok,karcsúak,nem azok a molosszus kutyák.
2013. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vannak persze, de neten nehéz találni.


a kiállítási eredményeket számon kérni egy szinte kizárólag FCI érában élő országban egy FCI által nem elismert fajtánál kissé visszás... sport eredmények viszont vannak, szép számmal.

és ADBA regisztrált kutyák is, és a kölyköket ADBA papírral gazdához adó tenyésztők is. nyitott szemmel kell járni, lehetőleg elmenni súlyhúzó versenyekre, vagy kötélhúzó versenyre, és érdeklődni tenyésztőkről, kutyákról, vérvonalakról.


van már egyébként nagyobb méretű, "XXL" kutya is Mo-n, aki viszont az átlag méretre vágyik, de erős csonttal, annak nem is kell megerőltetnie magát, mert staffordshire terrier kennelek tucatjai állnak rendelkezésére európai szintű állománnyal... nem is értem, hogy akinek nem számít a sport, csak a küllem, az minek gondolkozik pitben? a staffordshire terrier kiváló fajta, csak jó tenyésztőtől kell venni (ahogy minden kutyát).

2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van:))3 is
2013. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is van pit kenel :)))


[link]


Xtreme Giant Pitbulls Kennel


És itt is itt ADBA, EBKC regisztráltak.


[link]


Szóval van Magyarországon

2013. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!