Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Labradorom legyen?

Milyen Labradorom legyen?

Figyelt kérdés
Igazából tudom h ez a kérdés tök fölösleges, de gondoltam hátha érkezik egy-két normális válasz. :) Szeretnék egy Labit csak nem tudom eldönteni h fekete legyen vagy sárga. Szerintetek melyik a 'praktikusabb'? Melyik előnyösebb? és miért? Na meg tudtok jó Labrador kennelt? én ezt a négyet néztem: Fejesvölgyi Labrador Kennel, Port of nessie, Ballyhale vagy President Pixie. Szerintetek melyik a legjobb?

2013. febr. 1. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a fekete jobban tetszik :) Annak esetleg az a hátránya, hogy mivel fekete, nyáron meg fog sülni, de az is megoldható, ha lehűtöd egy kis vízzel. A Labik okosak, apportosak, IMÁDJÁK a vizetés ugye vadászkutyák, így ha megfog 1-2 madarat, ne ilyedj meg ;) Hogy melyik kennel, abban nem tudok segíteni, érdeklődd meg mindnél, hogy mennyibe kerül a kutya, adnak-e törzskönyvet, megvannak-e a kölykök oltásai. A labradorok, kiváló sport kutyák, mind agilityben, frisbeeben, stb :)
2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben barnát vennék, mert olyan kis különleges :)
2013. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Fekete az eredeti, és nem is olyan hízékony!
2013. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ milyen színű bútorok, szőnyegek vannak nálad otthon. Illetve milyen színű ruhákat viselsz általában. :-)A labinak nem sok baj van a szőrével ápolás szempontjából, öntisztuló, viszont egész évben hullik, hol jobban hol kevésbé, de inkább jobban. Nekem van sárga labim, bár ő inkább fehérnek mondható. Minden nap porszívózunk utána, használjuk a furminátort (ez egy speciális kefe), de tele van a szőrével a lakás.

Tehát, talán viccesen hangzik, de ha a fekete vagy a sötétebb színek dominálnak nálatok, akkor a fekete vagy a barna jó választás, ha világosabb színekkel vagy körülvéve, akkor a sárga labit javaslom.

2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy hím sárga labradorom, Brúnó. Gyönyörű állat, és okos is. Én Sajópálfalán vettem, magánszemélyektől 25 000.- ft-ért.Amúgy attól függ h mire kell (vadászat,halászat,szarvasgomba keresés, vakvezetés vagy terápiás)a kutya. :)
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fekete jobban tetszik nekem is, bár nekem szemleszín labim van
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*zsemleszín
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A president Pixie kennel nagyon jó... nekem a labimnak az anyukája onnan a kennelből való és nagyon nyugodt, és még díjnyertes is.... :)


Ha van kérdésed írj privibe

2013. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a fekete tetszik a legjobban :)
2013. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem a sárga jobban tetszik
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!