Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielt szeretné...

Angol cocker spánielt szeretnék venni! Megbízható tenyészetet találni?

Figyelt kérdés

Nézegettem a kenneleket, de néhol nagyon drágák :(

Tudnátok olyan megbízható kenneleket írni, ahol 60-70 ezer értékben kapok olyan kiskutyát, ami nem lesz beteg, törzskönyves és van rá garancia?

Mire kellene még odafigyelni a vásárlásnál?

Bármilyen szín jó lenne, kivétel a fekete.


2009. szept. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az árérték és a tutijó kutya nem jön össze!


Próbálkozz a fajtamentőknél egy egy évnél idősebb kutyával, akkor előjönnek az esetleges betegségek.


a legtöbb helyen - mivel a spániel mostanában kedvelt vadászkutya, és mellesleg a gyengébb állomány nem kevéssé terhelt - kb 90ezer körül kezdődnek a jó kutyák.


Sok helyen adnak részletfizetési lehetőséget, érdeklődni kell.


A lényeg hogy szerződés és tenyésztői garancia nélkül ne vegyél sehonnan, se olcsón se drágán!

2009. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mesztegnyei kennelről mi a véleményetek? Náluk nézegettem az arany-fehér kiskutyákat.


A fajtamentőktől nem kell kutyus, nem szeretnék egy testileg-lelkileg megtépázott állatot magamhoz venni.

2009. szept. 4. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Sorolnátok olyan kenneleket, akiket megérné felkeresni?
2009. szept. 4. 13:49
 4/4 anonim válasza:
szia:) nekem van egy eladó angol cocker spánielem, arany színű, igaz nem törzskönyves, de mindkét szülője fajtatiszta. Nekem sajnos meg kell válnom tőle, mert a nagy kutyám egyszerűen nem fogadja el. Ha érdekel írj vissza4
2009. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!