Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jellemben sok különbség van a...

Jellemben sok különbség van a német juhász, és a belga juhász (groenendael) között? Miben igényel más nevelést egy belga, mint a német?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 08:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A rövid szőrűt malinoisnak is szokták hívni. De van, aki belga juhásznak hívja. [link] A standardban benne van az elfogadott 4 szőrváltozat, ezek közül az egyik a malinois.
2013. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jaj de hülye vagyok, a kérdező a groenendael-ről kérdezett. Bocsánat, én arról nem tudok sokat. xD
2013. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mi az a Mechelene-i?? A rövid szőrű belga a malinois (malinoá).


Én több belgát is ismerek, tenyésztőt is, és főleg a groenendealre nem mondanám h finomkodó meg félénk. Olyan helyről vegyél, ahol a tenyésztő a munkára is hangsúlyt fektet, nemcsak a küllemre. Számomra a Bergerac kennel ilyen.

2013. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Verhoef: Kutyák enciklopédiája nevezi így a fajtát... én is alig találtam meg így anno, de gondoltam... biztos jobban tudja. xD
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Inkább maradjunk annál amit az egész világ ismer: malinois.
2013. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én a tervuerent ismerem még.
2013. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Grönivel nem fogsz élvezkedni öv-n. Sokkal inkább agilityn, terelésben, stb.
2013. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
A Belga a csokit szereti...
2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. még ez a dolog nagyon elméleti síkon mozog, és remélem ,csak évek múlva kell döntést hoznom, de elképzelésnek eddig a belga nagyon tetszik.

Persze, az is lehet, hogy marad a németjuci, vagy egy teljesen más fajta. de eddig a belga van az élmezőnyben.

2013. febr. 5. 15:55
 20/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Valódi rendőrségi akció:

http://www.youtube.com/watch?v=EC7ln917oiU

2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!