Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hol lenne érdemes...

Bimbike11 kérdése:

Szerintetek hol lenne érdemes megvenni a kutyust? Itthon Magyarországon magyar papírokkal vagy Ausztriában?

Figyelt kérdés
Júliusban külföldre megyek majd dolgozni (Ausztria) és szeretnék majd kint kutyát tartani. (mióta eszem tudom, mindig volt kutyám, eztán sem szeretnék megválni tőlük) Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol lenne érdemes megvenni a kutyust? Itthon Magyarországon magyar papírokkal vagy Ausztriában az ottani törvények szerint? Mert haza fogunk járni kb 2 havonta, és így nem lesz-e probléma a kutya papírja? Gondoltam hogy ha itthon veszem, útlevél, tk természetes lenne, hogy tudjam igazolni pl kinti állatorvosnál, vagy egyszerűbb ha nem kockáztatok, nehogy ne lássák el??? Vagy egyáltalán megkérdezi valaha valaki tőlem hogy hol vettem a kutyust??? Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. febr. 5. 12:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszaitokat! Egyébként igen, utánanéztem már, Ausztriában valóban sokkal drágább maga a kutyus is, de ez legyen a legnagyobb baj, ha arról van szó. Igen, hosszútávra tervezzük a kint létet.
2013. febr. 6. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!