Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettem egy 2hónapos staffor...

Ma vettem egy 2hónapos stafford shire terriert, és kis ládácskát kibéleltemneki pokróccal, rongyokkal, egy félig fedett helységben, és kimentem kaját adnineki, és nemvolt a helyén?

Figyelt kérdés
Szerintünk elbújt, mert szokatlan a környezete, és hogy reggelre neme fagy meg vagynem e leszbaja?

2013. febr. 5. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Az én amstaffom már 8 hetesen kinnt volt decemberben és semmi baja sincs. A kutyának amúgy is kint van a helye.
2013. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki dontse el, hogy a kutyajat kint, vagy bent tartja... De egy 2 honapos kolyok kutyat szigoruan a hazba kell tartani ilyen hideg telen...!!!!!! Es nem csak a hideg miatt, igy a kutyad sose fog szocializalodni! Nem szok meg teged, es ezek az eleg nagy bajhoz vezethetnek...szoval mielott kutyat veszel...kicsit jarj utana, olvass es erdeklodj...ez nem egy jatek maci!!! En csak 10-15 percet viszem ki a kolyok pitbullom, delutan, de mar reszket a hidegtol...
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"és hogy reggelre neme fagy meg vagynem e leszbaja?"


Ha neked éjszaka kint kellene aludni egy félig fedett helyiségben, mit éreznél?

Kimentem kaját adni neki:

Istenem, hát annak a szegény kiskutyának ott kellett volna veled lenni a fűtött lakásban.

2 hónapos, idegen helyen van, fél, örülj neki, ha egyáltalán megtalálod.

2013. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Miért hiszti azt minden idióta, hogy neki kutyát KELL tartania?
2013. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok. először is azért mert olyan intelligens vagy hogy még rendesen sem tudsz írni, nemhogy a fajta nevét. másodszor azért mert ezek után biztosra vehető az is hogy honnan van a kutya. harmadszor pedig azért mert akkora s.gg arcocska vagy hogy ahelyett hogy megkeresd azt a csöppséget ide firkálsz, vajon meg-e fagy reggelre? jól írták, téged agyon kellene ütni ököllel, hogy nem szégyelled magad, aztán meg majd ha felnő vele menőzöl majd mert ész az már nem sok szorult beléd? az ilyeneket mint te úgy kellene írtani mint máshol a csótányokat ha nem jobban.
2013. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Na mi újság! Meglett a kiskutya?

Ennyien aggódunk azért a kiskutyáért, legalább annyit ideírhatnál, hogy megvan-e, és hogy jól van-e.

2013. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Remélem nem találod meg,és egy normális gazdához kerül.Nem kellene neked kutya.

Miért itt írogatsz ahelyett,hogy ezerrel keresnéd a kutyát?Okos kis állat,rájött,hogy ilyen "gazdi"nem kell neki.

2013. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
az okoskódóóknak és a szidalamzóknak akkora pofont letudnák kevreni ha msot itt lennének hogy csak úgy borulna,mit megendegtek ti magatoknak hmm?amugy igen,megtaláltuk a kiskutyát,jól van semmi baja már alszik a garázsba a jó meleg vackába burkolózva ,azért tartottam csak így kint,mert most épül neki egy fél udvarnyi hely,ami el van keritve neki,kutyaházzal,stb stb...tavaszig tuti nemfogom kiengedni :)
2013. febr. 6. 19:51
 19/22 anonim ***** válasza:
Biztos jól fogja magát érezni egész életében egy fél udvarnyi helyen úgy,hogy a gazdik a házban vannak.
2013. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
most őszintén tartsak bent egy nagyra növő kutyát a lakásban? kutyának kint a helye,hidd el hogy úgy meg lesz csinálva hogy az jó legyen,és természetesen gyakran viszem sétálni,játszani és kiengedni a szabadba..
2013. febr. 6. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!