Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutya?...

Milyen fajta ez a kutya? Amstaffnak vettem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Z első képen 6 hetes a másik 2őn 10 hetes.



2013. febr. 6. 13:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
52%

csak egy kérdés:


amerikai staffordshire terrier-nek vagy amerikai staffordhire BULLterrier-nek vetted? csak mert szerintem még a legnagyobb jóindulattal is a második fajta kutya lehet. tudod nagyon sokan ugyanannak tartják a kattőt, illetve ugyan annak mondják, csak azért nem mindegy mégis mekkora és mi lesz a végeredmény.


és még mielőtt nagyokosnak titulálnál, elmondanám hogy a te kutyád vagy a fent említett két kutya keveréke (ami majdnem 100%) vagy pedig staffbull. mindenesetre ne kuksizd a staffi standardját mert az tuti hogy ez a csöppség nem nagyon fog megnőni. :)

2013. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Itt mindenki olyan nagy szakértő töltsetek már fel ti képet a kutyátokról ha egyáltalán van.
2013. febr. 6. 21:39
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt már nem is mondom egyébként, hogy qrva nagy tenyésztő lehet ha 6hetesen nálad volt már a kutya.... Szóval van egy kamu amstafod kamu papírral valószínű.
2013. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért forgatod ki a szavainkat, mikoris te voltál az, aki megpróbált itt mindenkit hülyének nézni egy kamu kérdéssel, majd nagy kegyesen elárultad, hogy törzskönyves a kutya. Nos, ha törzskönyves, akkor szeretném tudni a kennelnevét, vagy a tenyésztőjének a nevét, mert én kerestem sátoraljaújhelyi kennelt, de nem találtam és érdekelne. Azt meg nem szereti senki - én sem - ha hülyének nézik.
2013. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

"Itt mindenki olyan nagy szakértő töltsetek már fel ti képet a kutyátokról ha egyáltalán van"


először is elnézést kérek amiért ezek a fajták (amstaff és pitbull) a kedvenceim közé tartoznak, és elnézést kérek azért is hogy én tisztában vagyok azzal hogy az amstaff és az ambull között van különbség. azért is elnézést kérek mert a te kutyádról ordít hogy nem az aminek mondod. nézd én sajnálom ha ez neked fáj, sőt azt is elhiszem hogy törzskönyves a kutya, de azt már nem hiszem el hogy ne lenne keverék. sőt mint már írtam, egy rakás magát tenyésztőnek állító szaporító lazán bekeveri ezt a két fajtát (amstaff és ambull) mert azt se tudják melyik melyik. sőt valahol még ezt is megértem mert tulajdonképpen egy "csöppnyi" túlzással az ambull totál ugy néz ki mint az amstaff csak kicsiben ---> annak aki xar t se tud e két fajtáról!


egyébként meg neked minek kell a mi kutyáinkról kép ha a magadéról se tudod hogy az micsoda? (jó amstaffnak vetted és annak is látod mi vagyunk a hül.ék) nézd ez engem nem érdekel hogy most hiszel e nekem vagy sem, nem leszek se több se kevesebb mert lehül.ézel a keverékeddel vagy jó esetben ambulloddal. csak bocs, de nekem nem igazán fogod tudni ezt bemagyarázni, ez van, nem kell megsértődnöd, magyarországon egy rakás embernek viszont be fogod tudni mert xar t se tudnak a pitekről, amstaffokról és ambullokról, a lényeg hogy kb-ra ugy nézzen ki és akkor már neked van igazad.


végezetül egy kis tanulni való.


AZ HOGY EGY TÖRZSKÖNYVEL KINYOMJÁK A SZEMEDET AZ MÉG MESSZE NEM JELENT SEMMIT! (ami egyépként meg tuti nincs is mert már órák óta képtelen vagy lepötyögni a kutyád teljes törzskönyvi nevét is nemhogy a kennelt)

[link]

2013. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
egyépként meg arra tudnál nekem választ adni hogy a törzskönyves 10 hetes amstaffodnak hol vannak a fülei pl. ? olyan picik mint egy shar pei kutyának. életemben nem láttam még ilyen amstaff kölyköt.
2013. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

Hogy kerülnek ide az ambullok? :D sok féle staffot láttam már de ambull-al kevertet még nem igazán. Pittel(vagy pitszerű képződménylel) szokták keveni őket leginkább, meg láttam olyat amit stafbull-al de ambulossal nem találkoztam még ^^


Amúgy itt vannak képek a kutyákról kb 8hetesek a képeken.

Ők ambullok. mielőtt megkapnám hogy nem staffok.. :D


[link]


[link]

2013. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
igazad van, véletlen elírtam már mert annyira okoskodik a kérdező. nem az amerikai bulldogra hanem (mint már írtam) AMERIKAI STAFFORDSHIRE BULLTERRIER-re gondoltam
2013. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel lehetne pitbull is.
2013. febr. 7. 09:46
 30/53 anonim ***** válasza:
Jólmondod :D valaki az amstafját nevezi pitnek valaki meg a pitjét amstafnak... de kis országunkban leginkább egyik se fajtatiszta...
2013. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!