Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutya?...

Milyen fajta ez a kutya? Amstaffnak vettem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Z első képen 6 hetes a másik 2őn 10 hetes.



2013. febr. 6. 13:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

örülök kedves kérdező hogy van energiiád a viccelődésre miközben észre se veszed hogy saját magadat gúnyolod ki:


felraksz ide egy igen érdekes kinézetű kutyát amiről elvárod hogy mi amstaffnak nézzük. ha már a poénkodásnál tartunk a feje formája valóban egy kicsit pites de akkor megint oda lyukadunk ki hogy egy keveréked van mert ezen felül semmilyen olyan jegyet nem hordoz ami akár a pitre akár a staffira jellemző lenne. a kennel nevét a kutya teljes törzskönyvi nevével és a választ miért van shar pei füle a kutyádnak még mindig sok szeretettel és kiváncsian várjuk.

2013. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Le tudnád nekünk írni, hogy mi áll a kutyád törzskönyvébe?
2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Az áll benne, hogy semmi közötök hozzá :D
2013. febr. 7. 16:49
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már, nincs itt semmilyen törzskönyv :) ha lenne már rég leírta volna.


Kérdező, örülünk, hogy ennyire ráérsz és itt szeretnéd kiélni az elfojtott kisebbségi komplexumod, de szerintem inkább menj és foglalkozz a keverék kiskutyáddal ha már megvetted ;)

2013. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
38%

Az én kutyámra is azt mondták kiskorában hogy Juck Russel terrier igaz tényleg hasonló volt a kinézete:)De mára már így néz ki és szerintem jobban hasonlít Amstaffra mint Juck Russel Terrierre :))



[link]

2013. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan jack russelnek vetted? :D

Nagyon szép egyébként!

2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Nem dehogy Stafinak:)

Csak többen azt mondták rá, hogy ez az és ,hogy nem Stafi mert hosszú a feje stb.De láttam a szüleit igaz az anyjának van ilyen hosszú feje:)De azért sokat változott és ez jó.Most már nem keverik össze más fajtával:)

2013. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
52%

azért ez a kölyökkutya még jóindulattal is staffbull


[link]


a tiedet meg nem tudom ki volt az a nemnormális aki jack russelnek nézte, kicsinek is egyértelműen látszik rajta hogy staffi. aki ért hozzá az tudja hogy pár hónapos koráig nem veszi fel a staffi a markánsabb kockafej formát. de még így is látszik hogy enyhe vonalúan mevan a kölyöknek a kocka forma fej, farok rendben, széles mell, nak rendben... de vess már egy pillantást a föntire. szegénykémnek bőven lesz mit behoznia mert hogy amstaff legyen. fura eleve a kölyök feje. a mellkas túl széles, a lábak rövidek a test arányához képest...

2013. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Hát ige nagyon pici a füle:((

Ez fura.Bár ha az illető rakna fel képet a szülőkről akkor jobban látnánk.

2013. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
kérdező te se vagy 100-as már bocs, de felteszel egy lényegtelen kérdést, aztán azokat a válaszokat kapod, amiket nem szeretnél, ráadásul meg is kérdezik, hogy honnan van, ott nem találtak tenyésztőt, azt meg nem mondod el, melyik tenyésztőtől van, úgyhogy valószínűleg nem fajtatiszta, jobb, ha ezt elfogadod...
2013. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!