Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutya?...

Milyen fajta ez a kutya? Amstaffnak vettem.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Z első képen 6 hetes a másik 2őn 10 hetes.



2013. febr. 6. 13:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
tuti nincs törzskönyve és a büdös életbe nem adtál érte 80 at , gondolom 10 körül veheted . Ha annyira neves tenyésztőtöl lenne itt vagánykodnál a nevével és nem terelnél világba :D Szép kis keveréket vettél 10 ért gratulálok hozzá :)
2013. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
jah és tényleg szarul állnak a lábai , nézesd meg dokival
2013. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
52%

Egy kicsi kölyök fotóról senki meg nem tudja mondani 100 %-ra, milyen fajta. Persze, nem arra gondolok hogy tacskónak néznék.

Kérdező....Nem mindegy, miféle? A fotón lehet akár staffi is. Majd 8 hónaposan újra tegyél róla ide fotót.

A lába pedig durva. Hozzáértő dokinak kellene látnia.

2013. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális "gazdinak" tartod magad,akkor keresel egy rendes orvost.Nem hiszem el,hogy te (mint szakértő..) nem látod,hogy állnak szerencsétlen kutya lábai.


Amennyiben törzskönyves,jó tenyésztőtől vetted (amit kétlek) akkor van egészségügyi garancia a kutyára,szóval a lába a "tenyésztő" felelőssége.Ez persze nem azt jelenti,hogy te hátradőlhetsz és "majd lesz vmi" alapon semmit se tegyél.

Továbbá egy jó tenyésztő 6 hetesen BIZTOS,HOGY NEM ADJA ODA neked a kutyát,de ehhez tenyésztőnek sem kell lenned,hogy tudd.Már ha lenne ennyi érdeklődés legalább benned.De ezek szerint az sincs :)

És ha felelős gazda lennél,ami nem vagy,akkor TE nem hoztad volna el 6 hetesen,hiába vihetted volna.

És én is nagyon kíváncsi lennék a sátoraljaújhelyi kennel nevére,mert Sárospatakon éltem egy évig,nekem is vannak kutyáim (staffom is) de még soha nem hallottam újhelyi kennelről.

2013. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 zozonrg ***** válasza:
38%
A 35/44-es válaszoló kamu képet töltött fel,mert a Jack Russelnek tituált kutya fajtatiszta Amstaff és nem az anyjával van a közös képen.A Lord of Lords kenelből van az a kutya!!!
2013. febr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Írta is, hogy amstaff a kutya, csak volt, aki kölyökként jack russelnek nézte. Gondolom vehette abból a kennelből, nem?
2013. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
52%

Én vagyok a 35/ 44

Itt egy kép a szülőkről.


Nyilván mivel nem tk.a kutya a szülők sem 100% ban amstaffok tudom de imádom akkor is:)


[link]



[link]



És itt e korban nézték a kutyám Juck Russel Terriernek nem hitték el, hogy Amstaffnak vettem mert túl hosszú a feje és a Stafiknak nem ilyen.



[link]

2013. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
52%

Ja és még annyit, hogy a képen az apjával van és nem kenelből való.Itt a link ha nem hiszed el:



[link]

2013. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 zozonrg ***** válasza:
Akkor bocsi,de lehet összetévesztettem ,mert az enyémnek a testvére is ugyanilyen mintájú volt kicsi kirában.Igaz azóta nem láttam.Az enyém abból a kennelből van.
2013. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Nem sajnos nem kenelből van:(
2013. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!