Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek egy Alaszkai...

Mi a véleményetek egy Alaszkai Malamutról?

Figyelt kérdés
Kapni fogok egy kutyust... Én nagyon ragaszkodok a malamuthoz vagy a huskyhoz... Melyik a jobb kutyus??? És milyen szempontból???

2013. febr. 7. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő remek kutya, ha ki tudod elégíteni az igen magasa mozgásigényüket (napi egy óra bringázás plusz séta), elég erős kezű vagy, hogy tudd a makacsságukat kezelni, és nem első kutyát. Viszont ha te vagy a yorkies válaszoló, aki a yorkieját sem tudja behívni, akkor sürgősen felejtsd el ezeket a kutyákat, ott már leírtam, hogy miért.
2013. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! Nem, nem én vagyok a yorkis...
2013. febr. 7. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
És vedd figyelembe hogy nyáron akár óránként rá tudj nézni nehogy hőgutát kapjon. Hűteni kell folyamatosan vagy amíg nagyon rekkenő a hőség a lakásban kellene lennie. Nem nagyon érzik jól magukat 22-25 fok felett.
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Sétánál nem lehet leszoktatni a húzásról, nem tud ugatni, hanem farkasként üvölt, hátborzongatóan. Fogalma sincs a házőrzésről, dísznek jó. És nagyon makacs. Husky a szomszédban.
2013. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzasztóan önfejű, makacs mindkettő. Nagyon nagy a mozgásigényük, ha nincsenek lefárasztva kellőképpen, akkor rombolnak. Számíthatsz tankcsapdákra az udvarban, letarolt kertre. Kisállatokra vadásznak, így macska és baromfi veszélyben van mellettük. Házat abszolút nem őriznek, viszont cserébe vonyítanak, például, ha unatkoznak.....
2013. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Én maradok a Malamutnál... Az nekem szimpatikusabb + már rég óta tetszik... Meg már egyre jobban beleszerettem...(vagyis már amiket néztem a neten képeket nagyon tetszettek)Van valami amit a Malamutnál nagyon szempontba kell venni??? És csak kíváncsiságból mennyi lehet kb. az ára??
2013. febr. 7. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ára olyan 100-120 ezer. A huskym meg biztos ufo, hogy láb mellett jön pórázon, és sosem húz:) Szóval nyugodj meg, le lehet szoktatni a húzásról.
2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!