Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2hónapos stafford...

Van egy 2hónapos stafford shire terrierem, fajtiszta, apukáját anyukáját láttuk, nagyon szép darabok, és a kiskutyának mégis foltos az orra? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán nincs is kapcsolatba a kettő egymással?:)valaki meg aztmondja azért mert még kicsi és befog feketedni

2013. febr. 7. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

".A genetikától is sok minden függ és bármi megtörténhet!"


ezt pedig már nem is kommentálom két tökéletes díjnyertes , szűrt szülőnél az ilyesmi megfogalmazásnak helye nincs. mi az hogy bármi megtörténhet? pontosan azért van a minőségi tenyésztői munka hogy az ilyesminek még legmaxibb esetben is nagyon de nagyon elenyésző legyen a kockázata! nem tudom milyen alapon jössz a genetikával két olyan szülőnél akiknek a felmenői is folyamatosan ellenőrízve, szűrve voltak?

2013. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

na akkor mutass nekem a világon egy olyan kennelt ahol minden mindig flott és soha semmi nem történik !

A szűrésekkel sok mindent kilehet küszöbölni de nem mindent! Ugyan úgy mentes szülőknek is születik DP-s kölyke vagy vobbler szindrómás kutya vagy pigmenthiányos és még sorolhatnám oldalakon keresztül!

Azért itthon a béka segge alatt vagyunk és ameddig én látom a saját szememmel, hogyan működik egy CSD szűrés addig ne beszéljünk róla! Ráadásul a madarak azt csiripelik, hogy még ennyi szűrések sem kellenének a tenyésztéshez amik jelenleg vannak akkor majd ellehet gondolkozni hova fogunk kerülni!

2013. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

egyetlen szóval sem írtam hogy soha nem történik baleset, de ha nem vagy képes értelmezni amit írtam nagyon sajnálom. viszont véleményeznék egy dologt amit te magad írtál:


"Azért itthon a béka segge alatt vagyunk"


és kérdem én főleg az Amerikai Staffordshire Terrier fajtának ne lennének szaporítói? egyértelműen látható hogy milyen körökben a legelterjettebb fajta ez a kutya. persze van kivétel, de azok elenyészőek. egy rakás ilyen jóltanult ember pároztatja össze vissza a fajtát, a többsége még csak nem is fajtatiszta.

2013. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ebben igazad van de nem csak az Amstaff hanem sajnos minden más fajta szív a szaporítók miatt :(
2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Normálisan kérdez a kérdező, erre ezek a szemétládák csak azt hajtogatják, hogy szaporító...és mi van ha a gazdi be gépelt véletlenül egy szóközt? vagy ha nem ért a kutyához, attól még lehet pénze minőségi kölyökre. A befeketedés pedig attól függ, mennyire világos az orra.
2013. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!