Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájdalmas-e a chip beültetés...

Fájdalmas-e a chip beültetés a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Ugye ezt egy böszmenagy tűvel nyomják bele a kutyába. Érez bármilyen fájdalmat a kutya ilyenkor? Mert ha igen, szeretnék érzéstelenítőt / fájdalomcsillapítót / nyugtatót kérni a kutyámnak. Szoktak adni? Mennyivel dobja meg az árat?

2013. febr. 8. 01:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne félj, az én kutyám nagyon hisztis, mondja a magáét, nyüsszög ha meglátja a dokit. Meg sem érezte, hogy bele lett szúrva :)
2013. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem 5 kilós kis vakarékom van, soha nem zavarta a tűszúrás, a chipnél sem, meg se mukkant :)
2013. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim mindenért hisztizik.. de a chipnél meg se mukkant. 3kiló ő is mint a tiéd :)
2013. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Attól függ,hogy milyen a kutya.
2013. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is egy hisztis p..sa, de a chipnél meg sem mukkant. El volt foglalva azzal, hogy halálra rémüljön...:)
2013. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Igaz Állatbarát ***** válasza:
Mi 2010.óta másik dokinál vagyunk,az is úgy olt,mint a kérdezőé,megfogja ott a bőrt,ahova az oltást adja. Azt hittem,azért csinálja,hogy jobban eltalálja,mert eddig egy se oltott így. Akkor valóban azért fogja a bőrt,hogy ne fájjon annyira?
2013. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így jobban is találja el, ezt nem tudom... Enyém kifejezetten mondta, hogy így kevésbé fáj:) Lehet, hogy mindkettőben segít.


Többieknek: köszönöm a bátorítást, meg a köd eloszlatást:)) Már nem izgulok, hétfőn megtörténik:) Bátor kutty, biztos meg se rezzen:)

2013. febr. 9. 00:31
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeség, de szerintem az adott oltástól is függhet, hogy hová adja pontosan az orvos, lehet, hogy azért csípi össze (húzza fel) a bőrt, mert az adott hatóanyagot éppen olyan helyre kell adni (izomba, nem izomba stb.), hogy így praktikus.


De az biztos, hogy a chip beültetése veszélytelen, nagyon-nagyon szerencsétlennek kell lenni ahhoz, hogy rosszul sikerüljön és kényelmetlen legyen a kutyának. Sokszor egyébként semmi bajuk nincs, csak "hisztiznek" és azért ugatnak, nyüszítenek fel, amitől a gazdi megijed, aztán kezdődik a bonyodalom. Nyugodtnak kell maradni, akkor a kutya is nyugodtabb a kiegyensúlyozott közegben, és észre sem veszi a dolgot.

Attól, hogy kicsi a kutya nem kell félni, nekik is ugyanúgy be tudják ültetni, nem fájdalmas számukra sem.

2013. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!