Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használt már valaki ilyet?

Használt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy használt-e már valaki Flea and Tick vízálló ultrahangos kullancs és bolha riasztót? Mennyire vált be? Tényleg vízálló?


Ha esetleg tudtok ajánlani mást, azt is megköszönöm! Az egyik kutyám egy rövid szőrű keverék, a másik egy rotti. A Kiltix, a Biospotix nyakörv, a Frontline combo, az Insecticide nem váltak be, szóval ezeket ne is ajánljátok kérlek!


Segítségeteket előre is köszönöm!


2013. febr. 8. 10:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki kötekedni akarna, akkor előre mondom, hogy már végignéztem szinte minden terméket, utánajártam és járok is a szereknek, de azért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, illetve sose lehet tudni ki tud valami okosságot mondani :)


Egyébként a fokhagymakúrát is lehet kipróbálom.

2013. febr. 8. 14:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csomó helyre járok kutyával kirándulni, erdő mező vízpart.. sétálni láttam rajta kullancsot még csak de le is ment róla. Scalibor meg teljesen vízálló
2013. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Maxitabi ***** válasza:

Miután a Scalibor -2 év után!-kiütötte a kutyát, kókuszreszeléket szórunk a kajájára,nekünk eddig bevált!!!

Sima Aldis,Lidl-es zacskó,ki se mérjük, csak kb egy kanálnyi rá(táp) és szereti!Azóta 2db kullancs volt benne,több csask mászott rajta.

2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Galaktív bio sprayről tapasztalat?
2013. febr. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!