Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy rosz gazdi...

Honnan tudom hogy rosz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés
gazdi
2013. febr. 8. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha a kutyádat a póráz, vagy a kerítés tartja melletted, akkor rossz gazdi vagy.
2013. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kutya kidől melletted az éhségtől vagy elüt egy autó, mert nem figyelsz rá, akkor is rossz gazdi vagy.
2013. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
van valami konkrét probléma a kutyusoddal?
2013. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha telisz.rja a lakast.szétszed,szétás mindent. Állatokra,emberre támad. Kitúr a saját ágyadbol, meghágja az osszes ismerosod/családod lábát. Morog az elé tett ételre (nem veheted el tőle), pórázon rángat, ő sétáltat téged...kb ennyi ami eszembe jut.
2013. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Nincs benned elég türelem.Nyughatatlanság. A kutyától mindent egyszerre akarsz.

Legyen szép okos és szófogadó.

2013. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ha hagyod éhen/szomjan halni illetve évente elletni.
2013. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizikai szükségleteit nem elégíted ki (táplálás, egészségügy, mozgatás) és ha a szellemi szükségleteit nem elégíted ki (nevelés, szellemi fárasztás és szociális igény).
2013. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha már ezt a kérdést kiírtad, valószínűleg nem lehetsz valami jó gazdi!
2013. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ROSSZ. Így a helyes.

Másodszor. Ha bántod őt, vagy kínzod, nem foglalkozol a szellemi jólétéről,nem foglalkozol a fizikai jólétéről, életvitelszerűen megkötve, vagy kis helyre bezárva tartod. Nem törődsz az egészségével, nem szocializálod megfelelően, felelőtlenségedből adódóan hasas lesz a kutya.

Nagyjából ezek jutottak most eszembe. De szerintem alapvető emberi tulajdonság, hogy tudjuk mikor cselekszünk helyesen, és tudjuk, mikor helytelenül. Tehát kissé felesleges a kérdés..

2013. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 compactegon ***** válasza:
100%
rossz gazdi=rossz kutya.
2013. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!