Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ennyire "idegbajos" a...

Miért ennyire "idegbajos" a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 10 hónapos kan kutyám nagyon furcsán viselkedik mostanában. Kertes házban lakunk, 200 négyzetméter a telek. Mindennap elviszem sétálni, és mindennap tanulunk is, és játszunk. Ennek ellenére néha rájön a kutyára az 5 perc (nem tudom ezt másképp megfogalmazni). Nekiugrik az ember lábának, "ijesztget" minket, nem lehet hozzányúlni, mert kap. Rohangál fel-le, mint aki teljesen megőrült.

Szerintetek mi lehet ennek az oka? Hogyan lehetne erről lenevelni? Tényleg sokat foglalkoztam,és foglalkozok vele,és most eléggé elvagyok keseredve, hogy mi a fene van vele..

A kutya másfél hónapos kora óta van velünk, örökbe fogadtuk.


2013. febr. 8. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak játék. Mind a kettő kutyám ezt csinálja, attól függetlenül, hogy felnőttek, az egyik pláne már lassan 10 éves lesz. Szinte minden nap elkezdenek pörögni, rohannak, játszanak, elkezdenek "vadulni". Pláne mindkettő morogva játszik, ráharapnak a karomra, természetesen csak finom, gátolt harapással. Ilyenek, kutyák. Nagyon igénylik a játékot. Én le tudom őket mindig állítani, mikor már meguntam ezt.
2013. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!