Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát vagy fajtákat...

Milyen fajtát vagy fajtákat véltek felfedezni a keverék kutyámban?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy csak ilyen hülye képeket találtam...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. febr. 8. 23:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
egyébként minden választ nagyon köszönök!
2013. febr. 9. 00:29
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

agár,jack russel,foxterriert találtam benne :)

De nem kövér szegénykém? Lehet rosszul látom,de 2.3. képen eléggé úgy tűnik.

2013. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hm, nem tudom, szerintem nem. De lehet, hogy pont téli időszakban készült a kép, olyankor pedig mindig felszed magára egy kicsit, meg kevesebbet is mozog ilyenkor.
2013. febr. 9. 01:30
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Több generációs keverék lehet :) De nagyon jó fej kutyának látszik:D Szerintem tacsi, foxi és talán beagle lehet benne és hát tényleg lehetséges az agár is.
2013. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
jó fej is ! :) és eszméletlen, hogy milyen okos és tanulékony kutya, annak ellenére, hogy nagyon messze áll a fajtatisztától.
2013. febr. 9. 10:31
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem megállapíthatatlan, talán valamilyen terrier, a csíkok miatt. Amúgy nekünk is van egy ilyen, mintha rokonok lennének, nem? :)

Honnan van a kutyus?

[link]

2013. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

úristen basszus tényleg!! Csak a fejük nem ugyanolyan :)

2006-ban született, Szentlőrinckátáról hoztuk. :)

2013. febr. 9. 10:46
 18/20 anonim ***** válasza:

A miénk Orosháza környékéről van, itt a teljes galériája. Az utolsó videót ajánlom, nagy édes pofa:

[link]


Sajnos egy csapda levágta a lábát, már nem lehetett megmenteni. Gazdit keres! :)

2013. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Épp azt néztem a képem, hogy mintha hiányozna egy lába, de pont az enyém is úgy tartja futáskor ugyanezt a lábát, mintha háromlábú lenne (mert műtve volt, elütötték)

Úgyhogy nagyon viccesen néznének ki együtt. :))) Úgy elhoznám, csak sajnos nem itthon lakok egyelőre, mert még tanulok.

Egyébként tényleg agyon aranyos, csak az enyém nem ilyen kis pattogós :)))

2013. febr. 9. 11:07
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi egybeesés, hogy a tiédet is baleset érte, de ő legalább menthető volt. Na nem mintha Kaszkadőr érezné a lába hiányát... Azért pattog ennyit, mert a beteg lábából átültették az összes rugót a másikba! :))
2013. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!