Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan viselik a Husky-k...

Hogyan viselik a Husky-k Magyarország éghajlatát? Mennyire tanítható házőrzésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Husky-t viszont azt nem szeretném hogy szenvedjen a meleg miatt. Még télen el lenne viszont nem tudom hogy érzi magát nyáron a +30 fokban. Valamint az is érdekelne hogy betörővel hogy lép fel. Fontos lenne ha idegent lát ne kérje meg hogy játsszon vele, hanem erényesen lépjen fel.

2013. febr. 9. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A husky nem a te kutyád, ha azt akarod, hogy ne engje be a betörőt ugyanis házőrzésre alkalmatla
2013. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy ici-picit is megpróbáltál volna utána nézni a fajtának, ami tetszik, akkor tudnád, hogy a husky a büdös életben soha nem fog házat őrizni. Ugyanis a husky tenyésztése során alapvető elvárás volt, hogy nem mutathat emberrel szemben negatív reakciót. Egy kicsit sem. Válassz más fajtát.
2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ismerős labradorja az egész nyarat a pincében tölti a huski még kevésbé bírja a meleget
2013. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A husky az a kutya, aki minden idegen embert imád, minden életkorban. A kitenyésztése során ugyanis azonnal kiirtottak minden kutyát az összes le és felmenőjével együtt, aki emberre támadott. Hihetetlen, hogy még mindig van olyan, aki nem tudja, hogy a szánhúzó kutyák alkalmatlanok házőrzésre.
2013. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy alkalmatlan ház őrzésre... nem is azt kérdeztem ,hogy alkalmas e rá, hanem hogy tanítható-e arra.
2013. febr. 9. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Házat nem tud őrizni, mindenkit beenged, ugatni sem tud, de ha unatkozik, farkasszerűen vonít. De órák hösszat, szomszédok legnagyobb örömére. Dísznek és kiállításra jó, másnak nem.
2013. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag alkalmatlan a házőrzésre, nem tudod rá megtanítani.
2013. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerűen nincs ösztöne a területvédésre, akkor mégis hogy akarnád megtanítani? "Na Buksi, idefigyelj, engem meg a családomat beengedheted, de akit nem ismerünk, azt ugasd meg. Ha kérdésed van szólj." ?? :D
2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: marha jó röhögtem, én is megtanítom a huskym házat őrizni, aztán zárthelyit is iratok belőle:D


Egyébként nem, nem taníthatok a házőrzésre, bármilyen agresszió súlyos fajtahibának számít. (Persze a normális tenyésztőknék, akik nem küllemre szelektálnak).

2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy alkalmatlan ház őrzésre..."


Akkor mi a fenének kérdezed?????????

2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!