Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön megéri kutyákat...

Külföldön megéri kutyákat tenyészteni, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
régota érdekel engem a dolog,foglakoztat a kutya téma.

2012. dec. 17. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Biztos jobban megéri, de miért akarsz tenyészteni, hogy az utcára dobott ebeket gyarapítsd? Már a fajtakutyákat is menteni kell, mert kidobják őket. A ráfordítást és ezt is nézve, nem éri meg.
2012. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom az utcakutyát gyarapitani,mert keverékes vagyok. Csak érdeklődtem,kiváncsi voltam . Nem akarok tenyészteni,még ha új fajtárol lenne szó
2012. dec. 17. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól csinálod itthon is megéri. De ahhoz előtte le kell tenned neked is és a kutyáidnak is valamit az asztalra - és amíg odáig eljutsz...nah az a nem két fillér. Munkakutyát mindig "könnyebb" tenyészteni, mert ha az jó az objektíven látszik, és akkor nincs mese keresni fognak. De ahhoz neked munkaeredményeket kell produkálnod, még hozzá durván jókat. A kutyatenyésztés még mindig nem csak annyi h két (jó) kutyát összeteszel és azok majd hozzák a lóvét.... ugyanúgy munka van benne/mögötte, mint mindenben. Azt a hozzáállást meg mélyen elítélem amikor aprópénzre váltják a fajta értékeit és módszeresen elcseszik azt.
2012. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Külföldön sok a munka és több,a pénz ezért kérdeztem. Külföldön jobban veszik kutyát,drágábban és tom sok munka és pénz tenyésztés hobibol lehet csak csinálni megélni nem.
2012. dec. 17. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem külföldön azért érné meg jobban, mert hát itt MO-n sokaknak oltásra sincs pénzük, nem hogy egy TK-s kutyára... Nekem a párom a Merci gyárban dolgozik, ahol sok a német és röhögve hagynak 100 ezer forintokat az itthoni szórakozóhelyeken, itthon annyira értéktelen a pénz. Sajnos ez van itthon :S Na meg hogy az itthoni kiállításokon sokszor nem is magát a kutyát nézi a bíráló, hanem hogy ki a gazdája... (gondolok itt arra h hát csak a haverja persze h ő nyerjen). Ha tehetném én biztos kimennék.
2012. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mercedes német autó márka,külföldön és magyarországon a gyárakba sokat keresnek 3 műszakba,mint aki nem ott dolgozik. Kiállitás a kutyákról szoljón,ne gazdirol ne azt bírálják,hogy ő nekem a valakim.
2012. dec. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!