Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlottok...

Milyen fajta kutyát ajánlottok bérházba? Kis és közepes termetűt ha lehetne.

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy nézni ki egy átlagos napotok, úgy könnyebb lenne fajtát ajánlani :)
2013. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 donne ***** válasza:

attol fugg mennyire szeretnél ugatosat ... :)

pl:torpe pincser jellemre is olyan mint egy dobermann viszont mini változatban,és feleslegesen nem ugat...

spániel:ugatos

csivava:éles a hangja és ugatos is

Shi-tzu elég barátságos, szeretet éhes és nem igazán ugatos

alkalmas még a lakásba a francia bulldog, angol boldog stb dontsd el te, kulalakra és nézz utána

2013. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat,én olyan még spicc félékre gondoltam...de túl drága,átlagos napunk:reggel 6kor felkelek elkészülök 7:05 ig ra jön a busz,anyám munkába megy de 7:05 ig marad egy szabad félórám addig bőven lebírnám vinni a kutyust.hogy könnyítsen magán...utána iskolába vagyok:13.10 ig vagy 14.10 ig és utána újból levinném a kutyust esetleg ki vinném nagymamákhoz hogy "kiránduljon" olyan kutya kéne akinek nem túl sok a mozgás igénye szeret játszani és egyedül lehet hagyni nem szedi szét a házat mert van egy hörcsögöm is de ő már öreg...:(nos milyen fajtát ajánlotok?
2013. febr. 11. 08:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Francia bulldog jó lehet, nem túl nagy a mozgásigénye. Viszont semmiképp se kölyök kutyát, mert őt 2-3 óránként le kell vinni.

Napi 3 séta minimum kell a felnőtt kutyáknak is.

De ha nincs konkrét elképzelésed, menjetek be egy jó menhelyre, ahol ismerik is a kutyákat, mondjátok el az igényeket, mit tudnál a kutyusnak nyújtani és ajánlanak egy nektek megfelelőt!

2013. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alexandrának írnám,hogy sajnos anyukám nem szereti a "gyűrőtt fejű" kutyákat...
2013. febr. 11. 11:11
 6/9 A kérdező kommentje:
A menhelyen már néztük őket én már nagyon elszomorodtam,annyi sok szerencsétlen kutya van ott,de csak vizsla szerű kutyák voltak ott,és olyan csúnyácskák...de én tudom,hogy nem a külső számit!de mi valami olyan kutyát szeretnénk aminek olyan különleges,kedves,nyugodt,és nem olyan drága max.25000 forintért tudunk venni :)de mégegyszer köszönöm a válaszokat
2013. febr. 11. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak egy menhely van ;)

25eFt-ért pedig szaporítótól fogtok tudni venni kutyát, amit nagyon nem ajánlok.

2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez így van de Miskolc közelében a csak a MÁSA alapítvány van...
2013. febr. 14. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, de remélem tudod, h napi szinten akár 30-40 kutya is cserélődhet 1-1 menhelyen (ha nem több).

Ill. ha szaporítót támogattok, mert nincs pénzetek rendes tenyésztőtől kutyát venni, miért nem spóroltok rá tovább?

2013. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!