Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legstrapabíróbb...

Melyik a legstrapabíróbb Fogásfejlesztő párna?

Figyelt kérdés
K9-esbe gondolkozom leginkább(mondhattok már márkát is, de a bőr a juta vagy a nylon/pamut az erősebb? A bőr hurkát kinyírták egy nap alatt .. felszakította valamelyik a fogával :/(párnánál erősebb a bőr mint a hurkánál?)
2013. febr. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá ? :)

Ezek szerintem nem rosszak : [link]

[link]


Vagy vehetsz éket de azt cserélhető huzatosban érdemesebb megvenni szerintem, de ezek 20e Ft fölött kezdődnek.

2013. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a 6-7ezer amiben gondolkozom. Lógatni kezdtem el a fiúkat ahhoz akarok egy párnát. Csak a bőr hurka elég gyorsan feladta, meg tök stabilan fogja mind2 azért is akarok váltani párnára. Mondjuk én a puhán gondolkoztam megérné keményet venni?
2013. febr. 11. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kölyökkutyáról van szó és már tud fogni akkor szerintem jobb a kemény, a puhába beleakad a foguk és kiszakítják a huzatot így gyorsan tönkremegy. Meg ugye pont az lenne a cél hogy javuljon a fogás, a puhába könnyebben bele tudnak "kapaszkodni" így nem érnéd el a kívánt hatást vele szerintem.
2013. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyik hét a másik 14hónapos még egyik se felnőtt. Bár mindkettő stabilan meg tartja magát a bőrhurkán. úgyhogy lehet kemény lesz belőle.
2013. febr. 11. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm hát én a 7 hónapos kutyát még nem fogatnám keményre mert nem biztos hogy meg tudja tartani majd magát rajta. A bőr az nagyon puha, ne azt vedd alapul ebben az esetben. Lehet hogy mégis csak a puhább lenne a jó, a lényeg hogy ne hagyd nekik hogy cincálják és akkor bírni fogja az is.
2013. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!