Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlságosan elkényeztetem őket?

Túlságosan elkényeztetem őket?

Figyelt kérdés

Nos van 7 kutyám.1 bolognase,1 westie,2 németjuhász,1 roti,1 stafford shire bullterrier és 1 labrador.A kutyáim mindig a legdrágább száraztápot és a legjobb szaftos kutya konzervet kapják.Túlságosan elkényeztetném őket?Nagy kertünk van.:)

Köszi előre a válaszokat


2009. szept. 6. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ tuljadon képpen mi a kérdés jó kaját adsz nekik és sok területet ahol játszhatnak,mozoghatnak...nem érrtem a kérdést?
2009. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
0%

!!!IGEN!!!

mostantól kapják a legolcsóbb tápot és a elgolcsóbb konzervet(húst)NEM MINDENKI TUGYA EZT MEGFIZETNI MOST SZOKJANAK HOZZÁ AZ OLCSÓ CUCCOKHOZ!!!SZERINTEM NEM FOGJÁK MAJD EMGENI DE HA ÉHESEK LESZNEK MEGESZIK!!!!!!!!

na?

2009. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát az lenne a kérdés,hogy ez baj?

Am.én meg tudom fizetni nem ezzel van a baj hanem hogy túlságosan elkényeztetném őket?

2009. szept. 6. 13:18
 4/19 anonim válasza:
0%

2.vok

bent van a váalszomban hogy igen!!!!csináld az tamit ritam;)

2009. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

legalább esznek valami finomat :)

2009. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem,ha én is jól állnák anyagilag,egyértelműen a legjobbat kapnának.
2009. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez mitől lenne elkényeztetés? Az lenne elkényeztetés ha kutyavillával (igen, ilyen is van) etetnéd őket falatonként és egy ágyban aludnál velük. Ha megtehetném én is a legdrágább tápot adnám az én kutyámnak...
2009. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ha te ezt anyagilag megengedheted magadnak, akkor nem baj. De persze ettől függetlenül halálosan el vannak kényeztetve a kutyák, de ezt te is tudod. Akkor lenne baj, ha úgy vennéd a kutyáknak a legdrágább tápot, hogy közben te meg párizsin meg zsíroskenyeren élsz, ünnepnapkor meg paprikáskrumplin.
2009. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Biztos örülnek neki, és valószínűleg most már nem ennének meg akármit. Szóval az étkezés terén el vannak kényeztetve.

Bár egy kutyának nem hiszem, hogy ez a legfontosabb.


Ez pont olyan, mint amikor a gazdag szülők mindennel elhalmozzák a kisfiúkat, amivel csak lehet, de az pont nem arra vágyik, hanem szeretetre, mert az sokkal fontosabb lenne neki. A pénz meg nem fejezi ki se a gyerek, se a kutya számára a szeretetet.


Szóval kaja ügyileg el vannak kényeztetve, a többit nem tudom :)

2009. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én örülök hogy valaki ezt meg tudja fizetni. Az elkényeztetés az amikor bármit megtehetnek és a fejedre nőnek, ágyban alszanak, te szolgálod őket. És akkor azt hiszik ők a falkavezért. Ennyi is ilyen fajta kutyáknál nagyon renmélem helyén van az eszed és tartod a fegyelmet mert még egy kutyával is nehéz. Ha ez megvan akkor nincsenek elkényeztetve.
2009. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!