Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám izmos legyen?

Figyelt kérdés
A kutya Cane Corso.
2013. febr. 11. 23:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Adj neki fehérjében gazdag tápanyagot és ügyelj rá, hogy sokat fusson és ússzon. Nehogy beszteroidozd! Ismerek egy fickót, ő rendszeresen nyomta bele a szteroidot. A kutya egy idő után kipurcant.
2013. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
jó ég, ilyenről is most hallok először xd
2013. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A kutyákat nem lehet súlyzós edzésre fogni, tehát a fehérjedús étrenden kívül lehet pl. sokat kirándulni vele hegyre föl jó meredek terepen, de más egyeben nemigen tehetsz az ügy érdekében. :)
2013. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Vidd le a kondiba, szúrj be neki heti 2x sustanon 250-t, és végezzetek sok súlyzós edzést.
2013. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én olyan módszerről is hallottam, (állítólag hatásos bár nem tudom) hogy rá kell adni egy kb. 10 kilós nyakörvet és úgy kell futtatni dombnak felfelé.
2013. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 compactegon ***** válasza:
sokat úsztasd ha jobb idő lesz, illetve a rövid távú rohanás (labda, fogócska) is jót tesz neki.
2013. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fajta és egyén specifikus diéta és edzésterv.
2013. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban adj neki igen jó minőségű kaját, és tudatosan, következetesen edzetek. Fontos a fokozatosság, ne légy türelmetlen, ne két alatt akarj egy kigyúrt, izmos kutyát.

A gumihúzás pl. egy szuper jó erősítő mozgás a kutyának, itt is persze először könnyebb cuccal, aztán idővel egyre nagyobb súllyal.

Itt hátha találsz jó ötletet: [link]

2013. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?
2013. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém tacsi keverék, nem csináltam vele semmit de full izom :D
2013. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!