Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami vélemény?

Valami vélemény?

Figyelt kérdés

.... Gondolkoztam a vizslákon mert aranyosak kevesek játékosak...de sosem voltam kezdettől fogva vizsla mániás inkább anyukám és egy ismerős vizsla miatt..

inkább jobban szeretem az ausztrál juhászokat,bordereket ilyesmiket...

csak van egy bökkenő...nekem nem lehet hosszabb szőrű kutyám. . mert felduzzadnak a nyirokcsomóim... bár lehet hogy azért mert ami volt kutyusom annak hullott a szőre(kiskoromban akkora volt hogy azt hitték hogy daganat gondolhatjátok anyumat milyen lehetett neki)


Ha tudnátok kutya fajtákat...aminek rövidebb a szőre...okos,kedves, 12 éve vagyok szóval gyereké lenne nem első kutya



Ha tudnátok kutyusokat ami jó lenne nekem...



2013. febr. 12. 18:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Na vigyázz a szádra oké? max te vagy az idióta hülye gyerek ne zavarjon hogy a kutya nem lakásban lenne -,-

és hogy elolvastam-e mindent az én sokkal jobban tudom mint te.. és mindenkit akinek ismerek még apukám tenyésztő ismerőse akinek már nyertek a kutyái az is kint tartja és vizsla

2013. febr. 20. 18:47
 32/33 anonim ***** válasza:

Látom hogy még mindig megy a vita.... :)

Kedves Kérdező! Igazuk van a kommentelőknek, hogy a vizslának hullik a szőre (nem jobban, de hullik) és tényleg rosszabb, hogyha kis szőrszálak szállnak akár lakásban, akár ha odakint játszol vele.

Az rendben van, hogy kint tartják a vizslákat, de télen szerencsétlenek szétfagynak (főleg ilyen -20 fokban). Mivel nem duplaszőrzetük van, így jobban fáznak. Tehát hidegebb időkben biztosítani kell nekik a meleget.

Tehát tény, hogy nem kellene a kérdezőt ilyen szinten mocskolni, de bizonyos mértékig igazuk van a kommentelőknek is.

Meg kell tanulni kiszűrni a kommentekből a hasznos tanácsokat :)


És én írtam a labradoodle-t, vagy keress olyan kutyát amelyik uszkár keverék, hiszen nekik kevésbé hullik a szőrük. És mellesleg az uszkár a világ 2. leginteligensebb kutyafajtája (persze ha foglalkoznak vele). :)


Remélem megtalálod az "álomkutyust". Sok sikert!

2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megértem a kommentelőket elfogadom amit írtak de csak nem fogom hagyni hogy ilyeneket mondjanak rám

2013. febr. 22. 14:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!