Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami vélemény?

Valami vélemény?

Figyelt kérdés

.... Gondolkoztam a vizslákon mert aranyosak kevesek játékosak...de sosem voltam kezdettől fogva vizsla mániás inkább anyukám és egy ismerős vizsla miatt..

inkább jobban szeretem az ausztrál juhászokat,bordereket ilyesmiket...

csak van egy bökkenő...nekem nem lehet hosszabb szőrű kutyám. . mert felduzzadnak a nyirokcsomóim... bár lehet hogy azért mert ami volt kutyusom annak hullott a szőre(kiskoromban akkora volt hogy azt hitték hogy daganat gondolhatjátok anyumat milyen lehetett neki)


Ha tudnátok kutya fajtákat...aminek rövidebb a szőre...okos,kedves, 12 éve vagyok szóval gyereké lenne nem első kutya



Ha tudnátok kutyusokat ami jó lenne nekem...



2013. febr. 12. 18:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A vizslák rövidebb szőre sokkal jobban allergizál, mint a hosszú. Így én nagyon tudnám ajánlani az uszkárokat, nekik nem hullik a szőrük, így nem okoznak(olyan nagy mértékű) allergiát nagyon értelmesek, aranyosak, aktívak.
2013. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
a rövidszőrűeknek általában jobban hullik a szőre, és nehezebb is kiszedni a szőnyegből stb. Vannak "hipoallergén" kutyák, ha ennyire allergiás vagy a szőrükre, én csak ezeket ajánlanám..
2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
26%
ha bemész egy menhelyre, ott biztosan találsz magadnak megfelelőt. És az ott dolgozók tudnak segíteni. Nem csak felnőtt kutyák vannak, hanem nagyon sok kölyök kutya is van, rövid szőrűek is biztosan vannak. Így megmentesz egy kutya életet, és még nem is ki adnotok több 10ezret, esetleg 100ezret egy kutyára.
2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

értem... 1. válaszoló uszkárok nem tetszenek... :/

jobban hullik a szőrük? =l

2013. febr. 12. 18:16
 5/33 A kérdező kommentje:
Értem... csak hogy már a menhelyen túl vagyok...onnan szerettem volna de nem lehet.. utcáról hozzák őket be... esetleg szaporítótól,bármilyen betegsége lehet tudom hogy vizsgálják őket ott menhelyen de anyum nem engedi... én is ezt mondtam hogy sokkal jobb megmenteni egy kutyák a menhelyről de nem én döntök
2013. febr. 12. 18:19
 6/33 anonim ***** válasza:

Uszkár, portugál vízi kutya Nagyon okosak, szépek, első kutyának szerintem nagyon jók ráadásul a szőrük sem hullik.

Csak kozmetikába kell őket hordani. Figyeljetek, hogy bármilyen fajta is jó helyről legyen!! Szóval NE apródrál,jófogásról vegyétek a kiskutyát hanem rendes tenyésztőtől. Igaz drágábbak a kiskutyák de 100% hogy fajtatiszták.

2013. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

Az uszkárok nagyon szépek, csaj nem kell olyan puccosra nyírni őket. Akkor így néznek ki: [link]

De ezen az oldalon találsz egy csomó képet normális szőrű uszkárokról. Ráadásul 4 méretben van, így kiválaszthatod a neked megfelelőt.


Ők a második legokosabb fajta a border collie után követlenül! És nagyon sportosak, ha a gazdi is az. :)


Az allergia nem a kutya szőre hosszán múlik, és az uszkár nem allergizál, nem hiszem hogy túl sok választásod lenne. :(

2013. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Vagy itt van ő: [link]

Szerintem sokkal szebbek így mint megnyírva. És több féle színben is van.

2013. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
nem csípem az uszkár nem passzol hozzám
2013. febr. 12. 18:39
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

Akkor marad a kínai kopasz kutya,. :D

De ismered egyáltalán az uszkárt? Mert nagyon rossz sztereotípiák keringenek róluk ám, egyáltalán nem olyanok mint amit egy laikus elsőre gondol róluk. Pörgősek, és még öregen is nagyon játékosak, sportosak. Én a helyedben utána olvasnék, sok más lehetőséged az allergiáddal úgy sincs.


De abbahagytam, nem nyaggatlak vele többet, te tudod hogy mi jó neked. :)

2013. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!