Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami vélemény?

Valami vélemény?

Figyelt kérdés

.... Gondolkoztam a vizslákon mert aranyosak kevesek játékosak...de sosem voltam kezdettől fogva vizsla mániás inkább anyukám és egy ismerős vizsla miatt..

inkább jobban szeretem az ausztrál juhászokat,bordereket ilyesmiket...

csak van egy bökkenő...nekem nem lehet hosszabb szőrű kutyám. . mert felduzzadnak a nyirokcsomóim... bár lehet hogy azért mert ami volt kutyusom annak hullott a szőre(kiskoromban akkora volt hogy azt hitték hogy daganat gondolhatjátok anyumat milyen lehetett neki)


Ha tudnátok kutya fajtákat...aminek rövidebb a szőre...okos,kedves, 12 éve vagyok szóval gyereké lenne nem első kutya



Ha tudnátok kutyusokat ami jó lenne nekem...



2013. febr. 12. 18:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok más lehetőség nem marad, van még a kínai meztelenkutya, vizi spánielek(ír, portugál), curly coated retriever, a különböző terriereknek is kevéssé hullik a szőrük(pl airedale, ír terrier, yorki, westie, stb), illetve a szálkás szőrű tacskó, schnauzerek.
2013. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én csak kistestű kutyákról tudok, amiket kifejezetten allergiásoknak is ajánlanak. Pl. a bichonoknak egyáltalán nem hullik a szőrük, ha fésülöd őket. Igaz, hogy túrázni nem mehetsz el vele, mert elfárad szegény félúton, de van olyan okos, tanítható, mint egy nagyobb kutya. Szerintem ne kockáztasd meg azt, hogy esetleg bedagadjon a torkod a nagyobb kutya szőrétől, és neadjisten megfulladj.
2013. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
én a bichonnal megjártam de rendesen... tőle lett bajom... fajtiszta bichon havanese volt... és hullott a szőre
2013. febr. 13. 17:24
 14/33 A kérdező kommentje:
én rövid szörű kutyukat szeretnék undorodok attól aminek nincs szőre
2013. febr. 13. 17:26
 15/33 anonim ***** válasza:
akkor marad a plüsskutya.
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
hű de vicces
2013. febr. 13. 17:36
 17/33 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mit vártál. Megkérdeztél minket a dologról, mindenki az igazat mondta, hogy attól, hogy rövid a szőre, ugyanúgy hullik, elmondtuk mik azok a fajták, amik "hipoallergének" neked egyik se jó, akkor vagy beleszeretsz egy ilyen kutyába, vagy x évig szenvedni fogsz az allergiától.....
2013. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

labradoodle

[link]

2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a bajod azokkal a fajtákkal, amiket leírtunk. Felőlem vehetsz egy vizslát, de nem mondd, hogy mi nem szóltunk előre, hogy attól ugyanúgy, sőt még jobban fogsz szenvedni az allergiától és pár hét után meg kell tőle válnod.
2013. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Ja a vizslától nem?

-,-

2013. febr. 14. 13:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!