Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na milyen fajta kutya?

Na milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Én tudom, az én kutyám, csak kíváncsi vagyok.

(a képen alig 5 hónapos.

[link]


[link]


Ja, és a második képen már kb. 5 hónapos. (nincs ám egyész nap a kennelben :) )



2013. febr. 12. 18:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Azt meg tudom cáfolni, hogy a corsok nagyobbak... eredetileg lehet, de amilyeneket mi láttunk nyáron a kiállításon... felnőtt corsok, alig voltak nagyobbak egy staffordnál...
2013. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
hát igen...nem egyszer hallani hogy milyen ramaty minőségűek a kiállított kutyák..
2013. febr. 12. 19:28
 13/41 anonim ***** válasza:
De szép az az utolsó kép! Na meg jó látni, hogy kiviszed őt ilyen helyekre is!:)
2013. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
:) ha tehetem (főleg hétvégén) napi 3x sétáltatom ( 2 kisebb 1olyan, ami nem 1szer tartott másfél órákig is), hétköznap 1x. Szeretem szántó földekre vinni, és jár kutya-oviba.
2013. febr. 12. 19:39
 15/41 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Szóval utolsó, melyik :) ? szerinted?
2013. febr. 12. 19:44
 17/41 anonim ***** válasza:
Utsó előtti vagyok: én csak a szomszédaimból kiindulva mondom, hogy Amstaff, mert az ők kutyájuk (meg még a lakótelepen jónéhány) pont így néz ki, és ők azt mondják Amstaff. Mondjuk nekik világosabb barna, a tiednek sztem sokkal szebb a színe, kis csokikutya:)
2013. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi lennék azokra az 'amstaff' okra :D nem kerekebb azoknak a feje?
2013. febr. 12. 20:02
 19/41 anonim ***** válasza:

rendben. gondoltam majd te eldöntöd a belinkelt fotók alapján, mert én így sajnos nem tudok 100%os választ adni. egyszerűen nem lehet rendesen látni a fotókon.


az a baj hogy azt a keveset is amit lttam hiába próbálom nézni akár a UKC akár az ADBA standardját 100%osan egyikre sem illik. adba tuti nem ez egyértelműen látszik. nagyon maxi (ha nem mondom hogy staffival kevert) az UKC pitjére gondolnék. de ezt csakis úgy tudnám elhinni ha a kutya rendelkezik tk-val alsó hangon. bár tény hogy még fiatal (írtad 5 hónapos), tehát még változhat. plusz mint már írtam a képeken semmit nem lehet látni, egyetlen bíró sem tudna ilyen képek alapján ítélkezni hogy akkor ez a kutya akkor most mi?

2013. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
amúgy valóban egy az egyben úgy néz ki mint a magyarországon szaladgáló "amstaff" kutyák többsége. ugy értem a második képen egy az egyben azokat juttatja eszembe a termetével a széles mellkasával...
2013. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!