Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Május végén szeretnénk egy...

Május végén szeretnénk egy kutyust venni, milyen kutyát ajánlotok első kutyának?

Figyelt kérdés

Kistestűt szeretnénk. A szőre bármilyen lehet. Rengeteg időm lenne foglalkozni vele. Naponta 3szor is elmennék vele egy hosszabb sétára/túrára.Kutyaiskolába is hetente többször mennénk.

Csak azért kérdezem, ha esetleg anyukám meggondolná az örökbefogadást :)



2013. febr. 7. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fontos, hogy fajtatiszta legyen, akkor szerintem nézzetek be egy menhelyre és ott érdeklődjetek :) biztos találtok nektek való kutyust. Sok sikert!
2013. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
hát szerintem a palotapincsi jólenne :)
2013. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha örökbe fogadtok, akkor a menhelyen úgy is el fogják mondani, hogy melyik kutya könnyen kezelhetőbb, és melyiket ajánlják.
2013. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs konkrét elképzelésed, szerintem is menhelyről hozzatok ki.
2013. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most az örökbefogadás mellett maradunk,csak ha anyukám meggondolná magát :)
2013. febr. 7. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, menhelyeről mindenképpen. Nagyon aranyos kiskutyák várnak ott.
2013. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A menhely szuper tényleg :)

De az sem mindegy, hogy melyikről - már abból a szempontból, hogy sok helyen nem fektetnek hangsúlyt arra, h a megfelelő kutya a megfelelő családba kerüljön, nem ismerik a kutyákat kellőképpen stb.

Én mondjuk első kutyának pl. a terrier keverékeket kerülném.

2013. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megbízható helyről hoznánk ha menhelyről fogadnánk örökben.

Onnan ahol önkéntes vagyok, ott ügyelnek arra, hogy a kutya és a gazdi egymáshoz illenek e,hogy jó helyre kerül a kutyus :)

2013. febr. 7. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Szuper :)
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet terrier keverék, kutyasuli mellett. Nem olyan borzasztóak ők, csak nagy a mozgás- és munkaigényük ill. nem árt, ha határozott vagy, de szerintem ez kutyasuli segítségével abszolút elsajátítható. Én pont valami jó kis foxi keveréket ajánlanék, annak ezek ideális feltételek, és nem fárad el egyhamar:)
2013. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!