Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyának mit mit adjak...

Kölyök kutyának mit mit adjak majd?

Figyelt kérdés
Tavasz környékén veszünk egy kölyök német juhászt.Mit ajánlotok neki milyen eledelt vegyünk neki?

2013. febr. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pépeset (Pedigree kölyköt) és utána áztatott kutyakaját
2013. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 13. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedigree a tápok legalja :(

Semmiképp sem ajánlom ezt a márkát.

8 hetesen már esznek szilárdat a kiskutyák, nyugodtan mehet jobb minőségű száraz táp, ez lehet szilárd is, de áztatva is egy ideig.

Táppal szeretnél etetni? Mi az az árkategória, amit ki tudsz egyszerre fizetni egy 15 kg-os tápnál?

2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Táppal is meg házi koszttal az ára mindegy csak jó minőségű legyen...
2013. febr. 13. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Oks :)

Amik jobb minőségűek:

Brit Care (én ezzel etettem), Acana, Taste Of The Wild (szerintem ez az egyik legjobb), Orijen.

Ami fontos, hogy ne nőjön hirtelen a kutyus, a fehérjetartalma ne legyen több 6 hónapos koráig 28%-nál, utána 23-25% közötti az ideális. Sok tápnál ez magasabb.

Ezen a két helyen nézz szét, általában itt a legolcsóbbak a tápok:

www.dogshop.hu

www.zoofast.hu


Én mindenképp törekednék arra, hogy gabonamentes legyen!

2013. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan azzal etesd amit a tenyésztőnél kap.Ezt nem kell neked kitalálni majd ő megmondja.Már előtte érdeklődhetsz,hogy legyen időd beszerezni.A takarmány váltás megviseli a kutyát ezért szoktuk a tenyésztő által kitaposott utat járni.Megkérdezed mikor,mennyit,mit elmondja te pedig betartod,és kész .Így elkerülheted ezeket:

Megy a hasa ,nem eszi meg ,kihánnya stb.

2013. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!