Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatenyésztők! Amerikából...

Kutyatenyésztők! Amerikából mennyibe kerül a "repülőjegy" egy kölyök kutyának Magyarországra?

Figyelt kérdés
Hol lehet tájékozódni az árakról?

2012. nov. 7. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp mostanában beszéltem valakivel, aki eladni akart kiskutyát amerikába, de valami $1500 lett volna a repülőjegy plusz az átszállásért is fizetni kellett volna. Gyakorlatilag a kiskutya vételárának a duplája lett volna a szállítás. Végülis az vevő lemondott róla.
2012. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ki vittek kiskutyámat Amerikába. Magyar cég, cargo szolgáltatás. 10 kilós kutya 600 euró. Nem tudom, hogy befelé tudja-e intézni magyar cég, de szerintem meg tudják oldani.
2012. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megadnád ennek a cégnek az elérhetőségét? Mégiscsak barátibb ár a 600 euro mint az 1500 dollár. Köszi!
2012. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akitől vennéd a kutyát az intézi elviekben a szállítást és te fizeted.Azzal viszont számolj,hogy vámolnod kell itthon természetesen a feltüntetett vételár után.
2012. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És nézz utána ezeknek a dolgoknak fórumokon. Egy csomó KAMU. Egyik ismerősöm is belefutott egy ilyen kamuba fr bulldoggal.
2012. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a kamu?

Ha hozol az államokból kutyát akkor a tenyésztő ne amcsi chippet rakasson a kutyába mert az nálunk nem elfogadott.

2012. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja az a kamu, h neten kinézed, szép meg jó, átutalod a pénzt a kutya pedig sosem jön meg. Persze nem tudom, h ebben az esetben h történt a dolog.
2012. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, hátha intézik a behozatalt is:

[link]

2012. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!