Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorrontás esetén mikor/mit...

Gyomorrontás esetén mikor/mit egyen a kutya?

Figyelt kérdés

Ma kihányta a reggelijét, aztán a nap további részében is elég sokat hányt. Délután hozott neki a nővérem háztartási kekszet, próbaképp kapott egy felet, de azt is kihányta. Azóta nem kapott semmit.

Az esti séta során volt normális széklete, rendesen elvégezte a dolgát, és iszik is rendszeresen. Hasát tapintottam, normális, nem kemény.

Ilyenkor mit érdemes enni adni neki, ami nem megterhelő, és kb mikor merjem megpróbálni etetni? Reggel még ne adjak neki?


2013. febr. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én tuti megmutatnám az állatorvosunknak...

De az önmagában nem baj ha ma csak iszik, de az bent is marad mint hogy egyen is amit csak kihány.

2013. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém akkor hány ha füvet eszik előtte, de ezt állítólag direkt csinálják mert tisztítják a gyomrukat a lenyelt szőrtől. tehát próbáld meg egy kis füvet etetni vele, de ha nem akkor szerintem is doki. véleményem szerint férges!
2013. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd orvoshoz, de a rizs esetleg csirkemell és egy kis zöldség elég kímélő kaja.
2013. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!