Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repülőn kutyát?

Repülőn kutyát?

Figyelt kérdés
2 3 hónap múlva szeretnék kimenni Londonba a barátnőmhöz, felmerült a kérdés, hogy a bullimmal mi lesz.Hallottam már olyat, h angliába nem lehet állatot vinni karanténba rakják a királynő egészsége miatt, viszont ha lehet szeretném mindeképpen az utastérbe szállítani.Valaki tudja hofyn működik ez ha kb a kutya 10kiló körül lesz addigra?Valamint hogy fogja a 2 és fél órás utat kibírni.Köszönöm.
2013. febr. 14. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! ezen az oldalon mindent megtudsz plusz állatorvos. Én Norvégiába vittem nagyon kalandosan de itt megoldást találsz! Jó utat!


[link]

2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már nincs karantén, úgy fél-eg éve eltörölték. De előtte sem a királynő egészsége miatt volt. :)
2013. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
KEdves második.. nyílván poénnak szántam a királynős dolgot:D-kezdek letenni erről a repülővel utazásról..:(
2013. febr. 14. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne add fel ilyen gyorsan! Nézd meg az oldalt amit írtam! Menj el a kutyadokihoz és érdeklődj! Egy délelőtt alatt melesz a megoldás. A repülés pedig légitársaság-függő. Norvégiába CSAK a raktérben utazhatott az én incipincikém, és nem fogod elhinni. Túléltük! :) Csak viccelek. Jobban megviselt engem mint őt. Átalussza ha adsz egy pici bogyót neki és nagyon fog örülni neked mikor meglát leszállás után!
2013. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi extra feltételük, a petpassporton el tudod olvasni. Légitársaságonként változik, hogy kistestű kutyát felengednek-e az utastérbe vagy csak a csomagtérben szállítható - vagy még ott sem.
2013. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10 kilós kutyát nem vihetsz fel semelyik légitársaságnál sem az utastérbe. Ami maximálisan felvihető 10 kiló - boxszal együtt!! És követelmény h a boxban fel tudjon állni a kutya, de szigorúan megvannak szabva a box méretei (ami legtöbb esetben egy yorkie kölyöknek jó úgy h fel is tud benne állni). Tehát ha nem akarod a csomagtérben szállíttatni és kifizetni érte plusz xx ezer forintot, akkor inkább keress egy ismerőst vagy megbízható kutyaopanziót, kutyakiképzőt aki vigyáz rá amíg nem vagy itthon. Egyébként a fapados légitársaságok nem is szállítanak kutyát még a csomagtérben sem, tehát mindenképp neked is valami drágábbal kell menned pl British Airways vagy KLm, Lufthansa stb.
2013. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen nézegettem a feltételeket ezért is adtam fel a box szabályozás miatt..Ismerősöm sajnos nem megy arra sajnos.Kutyapanzióba is gondolkoztam, de nem bízok sajnos másban:/ezért szeretném vinni ha lehet.Azt hiszem elkezdek keresgélni fórumokon hátha keres valaki utitársat..:(
2013. febr. 14. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy talán a repülőről kellene lemondani és akkor egy gonddal kevesebb..Hm?
2013. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon jó panziók vannak vagy olyan kutyakiképzők is akik vállalnak ilyet. Szerintem a 1,5 napig utazni autóval csak oda, egyedül is gáz, hát még kutyával. És nagyon drága... vagy kompoztok, vagy a csalagút - egyik sem olcsó. Akkor már inkább valamelyik repülő amelyik el is viszi a kutyát.
2013. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bulli mit takar? Mert például pit bullt be sem engednek az országba. Ezeket azért érdemes átolvasni utazás előtt:

[link]

[link]

(Egyébként ha esetleg lemondanál a repülőről, a vonat opció lehet. Én decemberben Németországban voltam a kiskutyámmal és teljesen jól viselte a 14 és fél órás utat.)

2013. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!