Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellopták a kutyámat! Mit...

Ellopták a kutyámat! Mit tehetnék még?!

Figyelt kérdés

Voltam a rendőrségen is de ott nem nagyon akartak nekem segíteni,már teleplakátoltam a lehetséges helyeket,állandóan járkálok és keresem és most már nagyon kétségbe vagyok esve.

Kérlek segítsetek.Chip van benne.


2013. febr. 14. 20:08
 1/9 Colonel Reed válasza:

A rendőrség azért nem segít, mert nem bizonyított, hogy ellopták, tehát el is szökhetett. Érthető, hogy te úgy gondolod, bűncselekmény történt, de mit tehetnének ők? Nem kutathatnak át minden házat, hogy ott van-e a kutya.


A chip akkor segít, ha az állatot valaki beviszi egy chip-ellenőrzővel rendelkező helyre, mint az állatorvos. Ekkor kiderül, hová tartozik, de a chip nem GPS, hogy bemérhető legyen vele a kutya tartózkodási helye.


Annyit tehetsz, hogy figyeled a környéket, hátha rálelsz.

2013. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Óóó, Istenkém... Nagyon sajnálom...


Tedd ki fészbúkra is, hátha. Szólj a szomszéd utcákban a lakóknak, a boltosoknak, hagyj nekik képet. Tehetnél róla képet akár a lépcsőházakba is, ott előbb megnézik, mint az utcán.

Fajtatiszta a kutyus? Biztos, hogy ellopták, nem csak megszökött?

2013. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

A környék összes állatmentőjét, menhelyét, gyepijét, állatorvosát értesíteni kell, adj nekik egy fotót meg egy rövid leírást a kutyáról, chipszámmal együtt.

Ha fajtatiszta, vagy jellegű, akkor érdemes figyelni a környékbeli hirdetéseket is, hátha eladják vagy befogják szaporításra.

2013. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is feljelenteni akartam vagy ilyesmi,hanem csak arra kértem őket,hogy figyeljenek nagyon és,hogy a járőrkocsikba tegyenek be 1-1 plakátot amit csináltam..Több személyleírást kaptam már telefonon ami egyezik..úgyhogy eléggé biztos,hogy ellopták. 2percre nem voltunk kint a kertbe és a többi 3 kutyánk ott volt és a negyedik már nem..de köszi nem vagyok hülye,hogy azt higgyem,hogy a chip GPS..nem azért kell írogatni ilyen helyekre,hogy te lenézd a másikat..mint már fent is említettem 4 kutyám tehát van némi fogalmam az állatokról
2013. febr. 14. 20:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Facebook-ra is csináltam képet nagyon sok a megosztás. Egyébként a kutya fajtiszta,gyönyörű szép amerikai bulldog.:)
2013. febr. 14. 20:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Menhelyeken voltam,amerikai bulldog fajtamentőknek szóltam,az állatorvosom meg feltette egy olyan oldalra,ami az állatorvosok között van és az összes orvos látja
2013. febr. 14. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet egy zárt kertből 3 másik kutya mellől elvinni a negyediket?

Remélem, meglesz a kutyád.

2013. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hogy emeltek ki a kertből egy kb 50kilós kutyát másik 3mellől feltűnés nélkül? Ez elég elképzelhetetlen számomra :/
2013. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen pofája/alakja volt? nem lehetett összetéveszteni egy staffal, vagy egy pittel? Mert ha igen akkor nem biztos hogy viszontlátod, főleg ha kutyaviadalra vitték. nagyon helyes hogy a rendőrök segítségét kérted!


(csak hogy értsd: a viadalosoknak 2 típusa van: 1. game pitekkel harcol

2. Mindegy neki! csak pénz legyen! a kutya lehet staff, pit, bármi! a sow a lényeg.)

2013. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!