Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet, hogy a szuka...

Mitől lehet, hogy a szuka kutyám a fedeztetés után is vérzik?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai akitám 19 hónapos. Egyik nap láttam, hogy vércseppek jelentek meg. ( nap elteltével elvittem dokihoz progeszteron mérésre. Az eredmény azt türközte, hogy még aznap be kell fedeztetni. Ekkor halvány szinte rózsaszín volt a vérzés színe. Azóta eltelt 1 hét s még mindig van vércsepp a kennelbe de most már ismét sötét vörös színe van. Van olyan hogy a tüzelés alatt végig vérzik a szuka? Most kb a tüzelés 15-16 nap lehet.
2013. febr. 18. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hívd fel a dokidat, vagy nézesd meg vele. Nem jellemző visszavérezni tüzelésnél és fedezésnél sem.
2013. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hopszi, hova tüntek a korábbi válaszok?


Kívánom, hogy soha többé a büdös életben ne legyen kutyád, te ostoba, felelőtlen f...


Nincs állatorvos aki támogatja azt, hogy egy 19 hónapos fiatal állatot szaporítsál, meg hogy hip-hop progeszteron mérés, és még ma csinálják fel a kutyát, különben késő lesz. Ugyan már, ne nézzél már teljesen idiótának mindenkit!

2013. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Nah azért az indoklásra kíváncsi lennék hogy mért törölték az előző válaszom..


Tán nem igaz hogy nem egészséges 19hónaposan elletni egy kutyát? de akkor meg ? ...


És az a megállapításom se sértő hogy csak a pénzért teszi tönkre a kérdező a kutyát...

2013. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kutyások!

Olvastam a már törölt válaszokat, látom itt jó a közösség. A macskás oldalra is ráférnének ilyen jó válaszolók, ott is megy az elletés, mérgezett macskát nem viszik orvoshoz...

2013. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan, miért is nem egészséges abban a korban elletni? Nézz szét a fajtaklubbok tenyésztési szabályzatában. Az én fajtámban 18 hónapos kor a szuka tenyésztésbe vételének alsó határa.
2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Ns, megérkezett mégegy okostóni...

Végülis a 14 éves lányoknak is van már petetérésük, akkor hadd szüljenek....

2013. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszomat is töröltette a nagyokos szaporítójelölt.Kár,hogy nem érdekel,mint ahogy a lepontozás sem.

Lényeg:vidd a kutyát egy NORMÁLIS állatorvoshoz.

2013. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Mitől lehet, hogy ilyen tudatlan ember egyáltalán be tudja kapcsolnia gépet? :O


Van egy verbco91 nevű gyermek. Egyik nap láttam, hogy felnőtt lett. A nap elteltével elvittem orvoshoz. Az eredmény azt tükrözte, hogy unokát kell nekem szülnie. Azóta már kétszer fedeztettem gyermekem.Azóta eltelt egy hét...de sajnos menstruál a dög... orvoshoz nem viszem ha bele hal hát bele hal...egy hülyével kevesebb.


Szeretettel: Anyád!!!!

2013. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam olyat, hogy a tüzelés után is vérzett a kutya (őt nem fedeztették, csak vége lett a tüzelésnek) ott egy csúnya, cisztákkal teli petefészek, és egy gyulladt méh volt az ok. Úgyhogy nagyon javaslom, hogy vizsgáltasd ki, mert valami gond lehet.
2013. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Egy progeszteron méréshez nem vérvétel kell, ahhoz meg nem idő kell mire kilaborozzák?

Legalább is úgy gondolom a kutyáknál nem biztos hogy működne az emberi terhességi teszt, azt pedig nem tudom van-e kutya megfelelője.

De nekem elve fura hogy a doki nem szól semmit ellene, 2 éves sincs a kutya. A nagytestű kutyáknál 3 éves kor környékén lenne optimális mert ügye 3x7=21 kutya év, meg amúgy is addigra érnek be rendesen.

2013. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!