Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya vajon mit lathat...

Egy kutya vajon mit lathat almaban?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert a kutyam mindig halkan vakkantott es ''beszelt'' almaban eleg surun, vajon mit lathat olykor???

2013. febr. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám eléggé aktív és ő is mindig vakkant és "szalad" álmában. Oldalt fekszik és járnak a lábai. :-) Gondolom azt álmodja, ami ébren is történik, szaladgál a társával, játszik, veszekszik az idegen kutyákkal stb.
2013. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vajon regebbi dolgokat is almodhat, pl azt hogy kisebb koraban hogy jatszottam vele amikor meg en is gyerek voltam ( 16 eves) akkor o volt 6 honapos??? vagy csak nehany napos emlekeik vannak? Egy kutya pszihologus biztosan tudna...
2013. febr. 20. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak régebbi emlékei, ez saját tapasztalat. ( Annó megmentettem egy keverék kiskutyák, 10 éve (azóta is nálunk van), akkor lehetett olyan kettő-három éves, verték, disznóólban tartották, teli van hegekkel. Mi soha nem bántottuk..még csak kis orr koppintás sem volt..sőt, még is ha megemeljük pl a söprűt hogy felsöpörjünk, a kutya a kert másik végében van, pedig mi sosem bántottuk még csak kiabálással sem. Tehát ő valószínűleg emlékszik mi történt a régi helyén vele). Álmában meg arról álmodhat ami alapjáraton vele történik, vagy valami hasonlóképpen képen működhet mint az embereknél. Persze kutya kivitelben. :)
2013. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyám pici kora óta morog álmában(nem agresszióból,hanem mert amikor játszik,akkor is ilyen hülye hangokat ad ki) és a lábaival úgy csinál,mintha futna.

A másik kutyámnak mániája az evés.Álmában is úgy csinál,mintha enne valamit(pedig nem alultáplált)

De miért ne csinálhatnák ezt??

Az emberek is álmodhatnak! :)

2013. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. febr. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!