Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kikötitek a kutyátokat pl....

Ti kikötitek a kutyátokat pl. a posta vagy fagyizó elé amíg beszaladtok?

Figyelt kérdés
Soha nem vittem magammal. Mindig úgy féltettem őt. De néha jó lenne ha nem csak a megszokott környéken sétálnánk én meg közben elintézhetném a dolgom. Leányfalu és Tahitótfalu környékén lakunk.

2013. febr. 19. 23:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de mindig olyan helyre, ahol rálátok.
2013. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%
Én nem merem. Félnék, hogy bántják vagy el akarják lopni.
2013. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%
attól függ... mindig megnézem hogy mekkora sor van. postán azért sajna van hogy elég nagy. ilyenkor hidegbe nem, de tavasszal ősszel mikor jó időv an sokszor csináltam ezt. bolt előtt és után fél órát pedig kint játszott. ez azért is volt jó mert így nagyobb volt az esélye hogy összefutunk a barátaival
2013. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

2-es! Én is ettől félek, persze biztos a 'kutya' se bántaná :)

Amúgy meg a kikötés tovább tartana mint a dolgom a postán, nálunk sosincs sor. De azt hiszem rá nem látnék bentről. :(

2013. febr. 19. 23:19
 5/50 anonim ***** válasza:
84%

Soha.

Inkább fordulok kétszer,de én nem merem,pedig keverékem van de nem merném kikötni :S

Én kettessel értek egyet,félnék hogy valaki elviszi,nagyon szép keverék és túl barátságos emberekkel.

2013. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ahova rálátok, oda. Szájkosarat is rakok rá, hogy ne etessék őt. Én is parázok, de szinte mindenhova igyekszem őt magammal vinni, így tudom csak megoldani. Pesten ezt már nem merném megtenni.
2013. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer vittem el a boltig, mert sos-ben kellett valami és pont a séta idő közeledett, de végig idegeskedtem azt a 10 percet. Féltem, hogy ellopják :)
2013. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Szerintetek Leányfalun és Tahitótfalun kell félni ettől? Pesten én sem kötném ki az tuti.
2013. febr. 20. 00:11
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

Én még régebben, amikor vizslám volt kikötöttem néha, de csak, ha ilyen "beugrós" kisboltba mentem.

Egyik ismerősünk a collie kutyuját kötötte ki nemrégiben egy Spar elé, ellopták, környékbeli tolvajok, úgy kellett visszavásárolnia-azaz hirdetést tett ki, hogy eltűnt, megtalálónak 60ezer forint jutalom, még aznap visszavitte pár szakadt alak. :I

2013. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
leányfalu és Tahitótfalu környékén, a 11-es út közelében semmiképpen. Nem egyszer hajtottak fel ott a járdára autósok, de el is szabadulhat, akkor el is üthetik. Én néhányszor megpróbáltam elvinni a boltba, de féltem, nem merem.
2013. febr. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!