Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának melyiket válassz...

Első kutyának melyiket válasszam a Németjuhászt vagy a Boxert? Nagyon sokat olvastam mind a két fajtáról elég sok könyvet olvastam a kutya nevelésről is már a kutya iskolát is ki néztem csak nem tudok dönteni a kettő között.

Figyelt kérdés

A boxeről nem olvastam még olyant hogy meg támadott volna valakit.Ez tudom nevelés kérdése. 2 éve szeretnék kutyát és mindig ez a két fajta tetszett.

24/f

Nagy kert van.



2013. febr. 21. 14:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A Bullmasztiff lett volna a harmadik lehetőségem csak arról sok ismerősöm le beszélt hogy első kutyásnak nem való.
2013. febr. 21. 16:30
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem bullmasztiffom van és első kutyás gazdi vagyok :)

Bár lehet, hogy olvastad korábbi hozzászólásaimból pár kérdésnél.

Egyedfüggő a dolog :) 2 bullmacit is ismerek, az enyémen kívül, egyik sem nehéz dió.

Az enyém pl. egyáltalán nem domináns, a másik 2 bullmaci is nagyon jó természet :)


Arra figyelj majd, hogy jó kennelt válassz és első kutyának, ha nem akarsz nagyon megküzdeni vele, próbálj meg nem domináns kutyát kiválasztani. Egy jó tenyésztő segíteni fog neked ebben.

Mikor lenne aktuális a vásárlás? Most tavasszal?

2013. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy éven belül addig el nézzek boxeres kiálitásokra meg megnézzek pár tenyésztőt ezt nem nagyon szeretném el kapkodni a tenyésztő választást.
2013. febr. 21. 17:56
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Oksa :)

Addig is, ha gondolod, lépj be a csoportba, boxeres gazdik :)

[link]

2013. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Németjuhászt, nekünk is az volt, nagyon szerettük, sajnos öregségében el pusztult és azóta nincs másik kutyánk. Lelkileg fel kell előbb készülni egy új családtagra.
2020. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!