Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldog kutyának lehet...

Bella0823 kérdése:

Angol bulldog kutyának lehet adni főzve sertés combot vagy lapockát? A kenyértől baja lesz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A hús oké, de tudod, a sertéshúst tényleg meg kell jól főzni a bacik miatt. A kenyér nem a legjobb táplálék, inkább ne, de baja nem lesz tőle, ha megeszi.
2013. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2013. febr. 22. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek, húst bármit lehet neki adni, de sertést csak főzve! A kenyértől semmi baja sem lesz, én is szoktam rakni a sztafim kajájába, ha túl zsírosra kevertem, mert az felszívja(pl, kolbászzsírral). És a túl zsírostól hányhat.
2013. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm :)
2013. febr. 23. 10:15
 5/5 Hotibó válasza:

Szia! A kutyusom (bullterrier)kb. 40-45 kg. Napi szinten előtte van a száraz táp, friss víz. Naponta egyszer kap kb. 600 gramm konzervet vagy főtt húsokat. Este játék után jutalomfalat gyanánt kap ropogós száraz kenyeret.

A kenyér nagyon hizlal, illetve hasnyálmirigy gyulladást kaphat tőle nagy mennyiségben. Háziállatként a kutya mindenevővé vállt, de ne feledjük, az ősei ragadozók! A kenyér nagy mennyiségben nem megfelelő élelmiszer nekik, csak 60-80 gramm napi szinten, ami nem okoz neki gondot. Tehát a napi élelme max. 6-10%-a lehet!

Jelenleg nem a kútgyűrűben, láncon tartott, állandóan éhes tanyasi kutyáról beszélek, ami mindent megeszik, amit kap (legtöbbször vizes kenyeret...)

2018. aug. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!