Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers sertés csontot evett a...

Nyers sertés csontot evett a kutyám?

Figyelt kérdés
Le volt fagyasztva hetekig a csont, és véletlenül elfelejtettem megfőzni (közbejött valami, ami miatt megzavarodtak a gondolataim és odaadtam neki nyersen.) Egy éves múlt. Ugye nem lesz emiatt valami baja?
2013. febr. 19. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Sparban veszem a csontot, dobozban. Semmi baja a kutyámnak. Ha fagyasztva volt, akkor még úgysem lesz gond.
2013. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, mert ugye a sertéshússal szokott gond lenni, hogy valamit terjeszthet, de ez csak csont volt. És a fagyasztás is valamennyire kinyírja a bacikat, már amelyiket. Máskor mindig megfőzöm legalább egy kicsit, de most..összezavarodtam egy telefonhívás miatt és odaadtam neki...
2013. febr. 19. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja, de a sertést legközelebb ne add neki nyersen.
2013. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2013. febr. 19. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Kaptam egy zsák sertéscsontot,szétosztogattam a falubeli kutyásoknak.Legtöbben nyersen a kutya elé szórták,mégsem lett egynek se baja.
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg lesz, akkor majd ráfogják, hogy öreg volt és mindenki boldog marad.
2013. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma a nagyüzemi és a leadott sertéseknél igen kicsi a valószínűsége, hogy az A. vírussal lennének fertőzöttek.
2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!