Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki ezekkel a tápokkal...

Etet valaki ezekkel a tápokkal? Véleményt szeretnék, lehetőleg gyakorlati tapasztalatot. (Eddy, Agil)

Figyelt kérdés

Ez az Eddy jónak néz ki, de gyanúsan olcsó.


[link]


[link]


Egy 1,5 éves cane corsonak lenne, már végigetettem vele egy csomóféle tápot (Brit, Brit Care, Acana, Cibau), de egyikkel sem voltam megelégedve, sovány a kutya és éhes. És nem, nem beteg és nem férges.


2013. febr. 22. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezeknél, még a maradék kaját is jobban szeretné a kutyusod. Nem kell ennyire túlzásba vinni szerintem a kutyaetetést, mivel régen mielőtt nem lettek háziasítva, nyers húst ettek meg tetemeket stb.. Szóval szerintem túlzásba viszed ezt, és még ráadásul éhes is marad a kutyád.
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy veszel apró húst ezeknek 2-300 ft kilója. Ezt főve vagy nyersen kevered mondjuk zöldségekkel vagy rizzsel meg táppal. Arányosan. Talán ettől már nem lesz éhes.
2013. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Biztosan sovány, nem az izom hiányzik? Éhes? Az jó, a jól etetett kutya éjjel-nappal éhes valamennyire.
2013. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit késő a válaszom, de az Agiltól annyit kakilt a kutyám, nem győztük szedni. Ez is mutatja, hogy egy nagy kaki az egész. Az Eddy mégolcsóbb, gondolom az mégvacakabb.
2013. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!