Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Kids vagy Brit Premium...

Josera Kids vagy Brit Premium Junior Small?

Figyelt kérdés
4 hónapos yorkinak?
2013. febr. 23. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Brit
2013. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normál méretű (csak azért írom a méretet, mert mindenhol megkérdezik, hogy mini vagy extramini és amikor mondom, hogy normál, akkor csodálkoznak)
2013. febr. 23. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Brit nem vált be.
2013. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Brit.


Magyarázd el nekik hogy yorkiból csak egy méret van :) nincs normál mini extra mini stb

2013. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Joserából a kistestű kutyáknak nem a Kids kell, hanem a Family. A Kids nagyszemű, a gaytestű kölyköknek (engem is a tápboltos csaj világosított fel:)). Én a Familyvel etetek most 4 hónapos tacskót, meg vagyunk vele elégedve.
2013. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor átváltok, mert most josera kids-et adok neki, ez volt a tápos boltban az egyetlen elfogadható, de majd akkor rendelek neki.

Diesel123 eddig is tudtam, hogy az úgynevezett mini meg extra mini a keresettebb, de hogy ennyire azt nem gondoltam volna, ha azt mondják, hogy yorki, akkor szinte senki sem gondol a standard méretre, hanem csodálkoznak, olyan is volt, hogy megkérdezték, hogy miért, ez mekkora lesz, amikor megmondtam nekik, csodálkoztak, hogy milyen nagy (hát tényleg hatalmas egy kutya), és kérdezték, hogy miért nem minit vagy extra minit vettem, csak visszakérdeztem, hogy miért ők német juhászból miért nem minit vettek? Válaszuk, hogy olyan nincs is, hát mondom yorkiból sincs.

2013. febr. 23. 15:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam a nevedet Diesel23.
2013. febr. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!