Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk hogy neki jó...

Mit csináljunk hogy neki jó legyen?

Figyelt kérdés
a napokban feltettem már a kérdést hogy a párom el akarja adni a biagle foxi keverék kutyáját. de azóta kiderült még pár dolog. az ok amiért eladja, mert nagy mozgásigényű kutya, és másfél szobás házban tartják, napi 4-5 sétával egybekötve. és ettől a kutya szenved, mert bezárva érzi magát, nincs hely neki mozogni, mert alszik és már futkozna is. a másik gond amiért eladják a szülei nem szeretik ha nem fekszik el a kutya, és ezért meg is szokták dorgálni, de könyörgöm ez egy kutya, még jó hogy ficánkol, játszik szaladgál. és ezért a kutya szomorú szokott lenni ha megdorgálják mert játszani akar velem és nem engedik mert hogy feküdjön el. ez a két ok amiért a kutyának jobb lenne máshol. mit kezdjünk ezzel a helyzettel? nem szeretném ha el lenne adva, nagyon imádom, 3 hónapos kan kutya.ha ezt a 2 okot sikerül megszüntetni akk nem kell eladni. segítsetek!!!:(
2013. febr. 23. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet buta ötlet, de te nem tudnád magadhoz venni?
2013. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb annak a kutyának máshol..
2013. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is probald meg magadhoz venni, igy legalabb a baratod is lattogathatna..
2013. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta, csak 3 hónapos koráig megszokta hogy emberek között él, van udvarunk, szaladgálhat, de estére anyuék a házba nem engedik be. és a régi tyúkólba kéne aludnia. nekem meg megszakadna a szivem ha ott kellene hagynom éjszakára, lakásban élt, és akk én meg bezárjam egy tyúkólba?? kivitelezhetetlen, valamint sokat ás, és anyuék ezért nem is engedik.
2013. febr. 23. 10:46
 5/22 anonim ***** válasza:
Én tudom ki vagy. A te kutyádadat "támadta" meg egy nagy kutya.
2013. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Adjátok örökbe amíg kölyök, nálatok sem lenne jó helye, pénzt meg senki nem fog érte adni. Amúgy meg nem tudom mit vártak egy beagle-foxi keveréktől, hogy egész nap feküdni fog?
2013. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Eladja? Undorító! Minek vesz magához ilyen ember kutyát? Szerintem normális ember nem fogja megvenni... Pénzért fajta jellegű keveréket is kapni lehet szaporítótól... Egy keverékért nem fognak pénzt adni! Szegény kutya... úgy látom te is hülye emberekhez kerültél :(
2013. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Először nálunk is ez volt szerettem volna kutyát de a többiek mindig azzal jöttek hogy vagy a kutya vagy én meg hogy ismerősök mondták hogy a kutyával sok baj van , meg ide aztán kutya nem jöhet és ők nem fogják a kutyát megsétáltatni amíg én órán vagyok ... Utána megmutattam nekik a fényképét és minden jót összegyűjtöttem róla .... Utána végül is megvettük na és azóta elég sok gond is volt vele de most már mindenki imádja és amikor nagymamám vigyázott rá akkor is mindig telefonált hogy "ez a kutya olyan okos képzeljem el hogy ... Próbáld valahogy meggyőzni a szüleidet utána már úgyis imádni fogják és nem fogják hagyni hogy a tyúkólban aludjon !
2013. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kiskutya, főleg most kéne neki a játék, foglalkozás. Persze később is. Mit vártak szüleid egy kiskutyától? Ha ennyire káallt ellenesek, jobb lenne a kutyának máshol, írd ki facebookra fényképpel, hogy gazdát keres. Mennyi idős vagy? Ha nagyobb leszel, saját háztartás, akkor tarthatsz kutyát, úgy ahogy szeretnél.
2013. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*állat ellenesek
2013. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!