Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsi, nagy, esetleg közepes?

Kicsi, nagy, esetleg közepes?

Figyelt kérdés
Milyen méretű kutyát ajánlotok egy 12 éves (lány)gyerek mellé?? Fajtát tudtok javasolni?? A gyerekről azt kell tudni, hogy nem túl sportos és nem is túl lusta. Kb. napi két órát foglalkozna a kutya setaltatasaval. Plusz játszana vele es segítenék neki a tanításában. Kennelt is tudnátok hozzá ajánlani?? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!! :))))

2013. febr. 23. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyerek mellé vagy gyereknek ? mert nagyon nem mind1
2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. nem, de tényleg. 2. a gyereknek igazából.
2013. febr. 23. 14:05
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát nehéz kérdés. Ha ő szeretné azért egy sor teszt elé állítanám hogy tényleg akarja e a kutyát, mert ha csak úgy immel ámmal akarja akkor majd nektek kell foglalkozni vele ezt nem árt tudnotok. Ő eteti őt itatja sétáltatja komoly felelősség ez egy gyereknek. Szobatisztaságra szoktatás se egyszerű.


Ha vannak tervei a kutyával akkor ő tudja hogy milyet szeretne. Nagyot azért ne de az mindegy hogy közepes vagy kicsi. De ez csak az én véleményem. Nem vennék gyereknek kutyát. A felnőttek se tudják megnevelni őket persze ez gyerek függő..

2013. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kikerdeztem és tényleg szeretne kutyát, nincs sportos terve vele, azt mondja gondoskodni fog róla, ebben énis biztos vagyok.. Azt is mondta még, hogy vágyik egy baratra, egy társra.. :-))
2013. febr. 23. 14:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ha te úgy gondolod hogy megfelelően tudna gondoskodni a kutyáról akkor nincs semmi akadálya.


Ha nincs vele semmi sport terv akkor igazából majdnem mindegy milyen kutyát vesztek neki.


Olyat tudok mondani amit ne..

Beagle, foxi, tacskó, yorki, csivava, kifogytam így hírtelen. Próbáljatok meg olyan kutyát venni ami nem túl aktív. Francia bulldog pl Ölebeken gondolkodhattok.


Nekem ami nagyon tetszik és sok jót hallottam róla

Az a kins cavalier charles spániel. Szépek okosak de nincs meg bennük az a mozgási vágy mint a vadász társaikban. elvileg.. Kennelt meg keress a googlba. Beírod a fajta nevét meg hogy kennel és kész. De azt remélem tudod hogy 60-100ft a mininmum amit kérnek egy kutyáért kennelbe.

2013. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Először is tedd fel magadnak a kérdést: szeretnék egy kutyát? Ugyanis egy gyerek nagyon hamar ráun a kutyára, főleg ha hideg van, esik az eső/hó, meleg van, korán kell kelni (minden egyes nap, nincs szünet, nincs hétvége). Ha te tudod ezt vállalni, akkor bevállalhatjátok. Vannak persze kivétel gyerekek, de nagyon-nagyon ritkák....
2013. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy kinti vagy benti kutyusra gondoltatok. Ha kinti akkor labrador, golden vagy keverék. Ha benti akkor a cavalier vagy mopsz.
2013. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
menhely
2013. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 AnnaPetro ***** válasza:
Labrador,Border Collie!
2013. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!