Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto nyakörv kérdések! (?...

Foresto nyakörv kérdések! (? ) FONTOS!

Figyelt kérdés
A 15 kg-os kutyámnak a nagyobbat kell megvennem ugye. Mennyit veszít a hatásából hogyha levágom? vagy veszít egyátalán? Mennyi az ideális ára? mennyire hatékony? azt hallottam hogy eddig ez a leghatékonyabb élősködők elleni nyakörv. menyni idő után hatott nálatok? (tapasztalat érdekelne)Előre is köszi a válaszokat!

2013. febr. 24. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ezt használjuk, nekem a 2 Kaumon van, 1,5 hete.:) Igen, a nagyobbat kell megvenned sajnos, de akár vkivel el is felezhetnéd, és mondjuk valahogy az egyiket össze kellene eszkábálni, de ha nincs ilyen ismerősöd, valamelyik menhely biztosan örülne neki, hogy rátegyet az egyik kutyára-gondolom én.

Én 6300-ért rendeltem.:S

Sajnos a hatékonyságáról még nem tudok nagyon nyilatkozni, mert találtam már bennük döglött kullancsot is, és olyat is, ami vérszívás közben döglött meg.:S De azt mondta a dokink, hogy azért az hosszú idő, amire ekkora méretű és szőrű kutyát teljesen átjár a hatóanyaga.:S

2013. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh..... én 5300ft-ért veszem. És nagyon jó ötlet hogy odaadjam másnak a másik felét!!! ittvan a szomszédom és a kis bichonja,bár neki lehet hogy nagy..vagyis sok lenne neki a hatóanyag....
2013. febr. 25. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

5300? Megkérdezhetem, h hol vetted?:) Én Pl-ul bmármely állatpatikában kérdeztem 8000 körül volt, úgyhogy én ennek a 6300nak is megörültem.:)

Sztem kérdezzétek meg a dokit, mert, ha pont akkorára elvágjátok, h a kicsire jó legyen, lehet tudnátok használni.:)

2013. febr. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hét én beszerzői áron veszem,mert a rokonomé a helyi állatorvosi rendelő és patika :))

amúgy most raktam rá a kutyámra és nagyon kevés maradt belőle. úgyhogy sajnos Beninem kap belőle.....

2013. febr. 26. 17:15
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok. Én kicsit félek használni a Foresto nyakörvet. Van egy cicám is,nem tudom mennyire jó az,ha cica a kutya mellett alszik,és ő is be lélegzi amit a nyakörv kibocsájt,meg hát a kutya mellettem alszik,én is belélegzem amit a Foresto nyakörv kibocsájt.
2013. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!