Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, hogy a kutyusunk...

Mit tehetnék, hogy a kutyusunk ne legyen bolhás?

Figyelt kérdés
Tudtok valami olyan cuccot mondani amitől elmenekülnek a kis bosszantók??Megfürösztöttem és attól kijött pár de nem az összes...A bolhanyakorvre sajna allergiás:(
2009. szept. 10. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szer a Frontline!!! Van spray változata, amivel be kell fújni a testét és ampulla is, amit a nyakszirtjére kell cseppenteni. Én évek óta a sprayt használom, és nagyon bevált. Nem olcsó 1 flakon, de évente elég 1x-2x használni (tehát nagyon sokáig elég), hírmondó sem marad a bolhákból.
2009. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző voltam, és elfelejtettem írni, hogy állatpatikában árulják.
2009. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Válaszd a spont ont, az olcsóbb meg nem olyan macerás. Csak a nyakár cseppented nem kell szarakodni, hogy befújkáld, meg bedörzsöld. Ami alapból nem is lenne megterhelő, de a kutyád nem fog nyugodtan álldogálni míg csinálod.
2009. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Frontline spot on! A nyakán a szőrt elhúzva konkrétan a bőrére cseppentve kicsit beledörzsölve. Ez kb. 28 napos védettséget okoz kullancs ellen, bolha ellen valamivel tovább tart.
2009. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel fürdetted meg? Sima kutyasamponnal vagy bolha elleni samponnal? Mert ha simával, akkor az nem ér semmit.

Kell egy bolha elleni samponos fürdetés, majd utána használj spot-ont, pl. Frontline vagy Advantix.

És melyik bolhanyakörvre allergiás? Miket próbáltatok már?

2009. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!