Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Magyarország legjobb...

Melyik Magyarország legjobb border collie kennelje?

Figyelt kérdés

Honnét érdemes border collie-t venni? Melyik az a kennel ahol tényleg egy jó idegrendszerű,jó munkakutyát tudok venni?

Előre is köszönök minden választ!:)



2013. febr. 24. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Hát azt nem tudom, hogy a legjobbak e, de egy ismi tőlük vett és maximálisan elégedett a kutyussal.
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Hja bocs, csak a link maradt le: [link]
2013. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Bordermania? Na onnan senkinek sem javaslom a kutyát! Ha csak nem akarsz kérdező egy idegroncs show bordert, ne őket válaszd!
2013. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tényleg idegbetegek a Bordermániások? Tapasztalat vagy ismerősödnek van onnét? Akkor melyik kennelet ajánlod?:)
2013. febr. 24. 21:44
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

Igen, ismerek onnan kutyát. Nem éppen normális és egészséges. Sőt, az egyik tenyésztésbe bevont kutyájukkal is vannak gondok.

Rengeteg bc kennel van, nézelődni kell. Én személy szerint a magyar kenneleket nem preferálom. Ha fontos, hogy jó temperamentumú, jó ösztönű, egészséges kutyád legyen, inkább Angliában, Németországban, Ausztriában, Hollandiában nézelődj főleg.

2013. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És te tapasztalatból esetleg hallásból melyik külföldi kennelt tudod ajánlani?
2013. febr. 24. 21:58
 7/25 anonim ***** válasza:

[link]

Ők elég jók.

2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nekem ,azért egy picit számít a külső és én nem szeretnék rövid szőrű collie-t és ha jól látom a Blessed Borders Kennelnél nincs hosszú/félhosszú szőrű fekete border collie.Nekem a fekete-fehér,barna,lilac(barna-kék), ausztrálvörös és ausztrálvörös-kék border collie-k tetszenek.
2013. febr. 24. 23:14
 9/25 anonim ***** válasza:

Van a blessed borders-nél fekete-fehér kutya és minden almukban szokott fekete-fehér kölyök is születni. Az ausztrálvörös, meg lilac kutyák csak show vonalakban vannak, az meg nem jó sportra, kivéve ha hobbizgatni akarsz. A blessed borders részben munkavonalú bordereket tenyészt főleg, több ismerősömnek is van onnan kutyája, jó idegrendszerűek és jók sportokban is.

A bordermania tipikus show, nem figyelnek a kutyák temperamentumára csak a küllemükre, ne vegyél onnan ha munkakutyát akarsz.


Én őket ismerem, jó tapasztalataim vannak és ajánlom is:

blessed borders, poseidon (szoktak részben munkavonalas párosításokat csinálni, főleg agilitys kennel és eredményesek is benne), magic shepherd (részben munka részben show, félig munkavonal almot terveznek), from camillands (itt pont most született egy félig munka félig show párosításból alom, de a szuka is eredményes terelésben)

2013. febr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én csak full agresszív border mániás kutyákat láttam ,szó szerint vadásztak egy egy kutyára,brrrrr.

Blessed bordersnél semmi nem számít csak az ösztön, szocializáció nulla.

Nem kell külföldre menni itthon is nagyon az jó állomány,csak körül kell nézni.

2013. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!