Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet törzskönyveztetni?

Hogyan lehet törzskönyveztetni?

Figyelt kérdés

Nem kell lehurrogni, csak érdekel, hogy létezik-e egyáltalán ilyen, hogy "csak úgy" kiállítanak törzskönyvet, ha nem ismertek a szülők, a kutyus meg fajtatiszta (amit szakértő igazol).

Több helyről hallottam, de nem hiszem, hogy ilyen ténylegesen van.


2009. szept. 10. 08:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
feketén se?
2009. szept. 10. 16:16
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
Játszunk már tisztességesen ... eszedbe se jusson ...
2009. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Látom, itt már nem nagyon a kérdésre szoktak válaszolni :)

Felmerült, hogy lehetne vinni kiállításra a kutyám. Igazából nekem erre se időm, se pénzem, csak érdekelt, hogy létezik-e olyan, hogy feketén állítanak ki tk-et, de ha itt nem kapok normális választ, akkor máshol érdeklődöm:)

2009. szept. 10. 20:24
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem megkaptad a normális választ, hogy nem tudsz törzskönyvet csináltatni.

A "feketén lehet-e" már eleve nem normális kérdés. Legalábbis normális embernek eszébe sem jutna.

Másrészt ha lebuknál vele (láttam már ilyet) akkor magánokirat hamisításért simán rádvernek egy sokszázezres büntetést. Már a MEOE is egyre jobban figyel erre.

2009. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!