Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chippeltetés késés?

Chippeltetés késés?

Figyelt kérdés

Nos.. Az a problémám, hogy egy oltári nagy anyagi kiesésem van és nem tudtam se oltatni, sem pedig chippeltetni a kutyám.

Nem kérek ehhez egyéb kommentárt, mert így is nagy a feszültségem ez miatt.

Az a kérdésem, hogy ha márciusban oltatnám és chippeltetném a kutyámat, akkor az járna e egyéb költséggel, mint az oltás és a chip ára?

Kérlek titeket, hogy csak a kérdésre koncentráljatok! Köszönöm!



#kutya #chip #chip késés
2013. febr. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont addig óvatoskodj mert ha kiderül hogy nincs benne chip, még nagyobb anyagi késésed lesz. :S
2013. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Állatorvos függő. Elvileg köteles az önkormányzat jelenteni ha nincs a kutyában chip. Ez ugye büntivel jár, nem árt puhatolózni kicsit a dokinál az ügyben.
2013. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Nem járna. Állatorvos beteszi-beoltja, te kifizeted és ennyi.
2013. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az önkormányzat felé..
2013. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben! Egy kicsit megnyugodtam!

Az állatorvossal jó viszonyunk van szerencsére! Afféle család barát! De ugye nem várhatom el tőle, ha úgy adja a sors, hogy tartsa a hátát bárki miatt is. Ez esetben miattam.

Remélem mihamarabb be tudom oltani a kutyát és a chip is megoldódik, mert nem szeretnék ezen tovább aggódni.

Köszönöm a válaszaitokat!

2013. febr. 25. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell csak jelentenie, ha megtagadod a chip beültetést. Ha direkt ezért viszed a kutyát, akkor nem fog egy szót se szólni, megcsinálja és kész.
2013. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor az éves veszettségire viszed, előtte beülteti a doki és ezért NINCS késedelmi kamat.
2013. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!