Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek sos! Folyik a kiskutyám...

Kérlek sos! Folyik a kiskutyám nyála de nagyon?

Figyelt kérdés
Kb egy órája értem haza, a kutyám (8 hónapos beagle) nyála cipőfűzőben folyik alvás közben is, van hogy abbamarad, de aztán újra folyni kezd. Holnap reggel tudom orvoshoz vinni, el is viszem,de addig mondjatok valamit, hogy mitől lehet ez, olvastam neten mindenféle rémeket. Semmi baja nem volt sétáltunk egyet, játszott, hazajöttünk és ez van, nem evett semmit kint. Minek a jele lehet? Eléggé para, mert amúgy nem egy nyálas kutya.

2013. febr. 25. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
reggel nyers marhahúst evett... (természetesen előtte kb másfél hétig fagyasztva volt) eddig szarvast kapott ugyanígy attól nem volt baja. Ez okozhatja?
2013. febr. 25. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát most vidd ügyeletre mindenképp ,ne várj reggelig!
2013. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik? Nyálfolyáson kívül van bármi, ami nem megszokott? Milyen a kedve?
2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kedve jó, játszik szaladgál, eszik rendesen, iszik is ahogy szokott, annyi, hogy folyik a nyála... jobban mint ahogy szokott. Mert neki soha nem folyt. Ezért nem vittem ügyeletre 25ezres beugró díjért, mert semmi egyéb tünete nincs, így hnap reggel 8kor viszem rögtön az orvosunkhoz, csak azért írtam ide, h ha vkinek volt hasonló tapasztalata, akkor segítsen h megnyugodjak.

Haverom aki állatorvos tanonc, azt mondta, hogy szájüregi fertőzés is okozhatja, kb 2hete múlt el a papillomája a kicsimnek. :( és lehet vmi nyálmirigy gyulladás is stb... hnap a doki megmondja, de addig tök jó lenne vmi help

2013. febr. 26. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legutobb mikor ilyet hallottam (karacsony kornyeke) akkor utana 2 oran belul a kutya, sajnos kutyak elpusztultak. Egy pontagyu elmebeteg kormemergezte a kutyas terepet.(MInt kesobb kiderult vmi talajfertotlenitovel. A kutyak nem ettek semmit csak szimatoltak a fuben) Nem remisztgetes miatt irom, nehogy felrertsd!, de nagyon figyeld, nem e vmi mergezeses tunet!! Sajnos kishazankban van erre boseges pelda..
2013. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oks.

Sajnos segíteni nem tudok, de írd majd meg, hogy mi volt ma a dokinál!

2013. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na voltunk dokkernél, azt mondta semmi para, csak biztos hányingere volt valamitől, mert reggelre már nem folyt a nyála. Megvizsgálta és nem talált semmi gyanús nyomot, hogy beteg lenne. De akkor sem értem...
2013. febr. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!