Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek kutyával albérlet...

Hol keressek kutyával albérletet Budapesten? Környékekre lennék kíváncsi, nem arra, hogy "az expresszen".

Figyelt kérdés

2 hónapja van kutyám, így eddig ilyen szemmel sosem néztem a várost. Most a 12. kerben lakunk, a Kissvábhegy lábánál, így ez nagyon jó a kutyusnak, de úgy néz ki, mennünk kell, a környéken meg nagyon drágák az albik.

Jó lenne, ha vagy az Ecseri úthoz, vagy Szigetszentmiklóshoz viszonylag közel lenne (tehát pl. Újpest kizárva)

Sürgősen el kell kezdenem albérletet keresni, de így, hogy fogalmam sincs, hol lenne jó hely a kutyusnak is, elég nehéz.



2013. febr. 26. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Állatbarát albérletekre keress rá a neten.

Szerintem úgy kéne elindulnod, hogy rákeresel néhány ilyen albérletre, aztán összehasonlítod őket, mely lakás jobb, szebb, mely közelében van -több- zöld terület, stb... és a végén választasz.


Így hogy konkrétan mely kerületbe, környékre menj..nehéz megmondani. Szerintem az a döntő, ahol találsz ilyen albérletet, mert azért valljuk be, nem sokan adják ki kutyás embernek a lakást. Azért próba cseresznye.

2013. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyen nem tudom megnyitni a fb-ot, de azt hiszem, ezt az oldalt már láttam, de itt főleg csak keresik az albérleteket, nem? Hirdetéssel nem sokat találkoztam.
2013. febr. 26. 08:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem vagyok fent facebookon, nem tudtam megnézni az oldalt, csak ezt adta ki a legtöbbször.

Hát keresgéljél.

Kulcsszónak mindig add meg hogy "kutya". És akkor olyan hirdetéseket ad be, amibe szerepel az a szó.


Egyet megnéztem, és ezeket találtam:


[link]

2013. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, van valami találat? :)
2013. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül költöznél?

Csak mert az én lakásomba épp költözne két fiatal, az egyik kutyával és keresnek maguk mellé egy harmadikat. De ha úgy van egy embernek is kiadom - bár ahhoz szerintem nagy. 60 nm, 1+2 félszoba. Óbudán a Flóriánnál. Ha érdekel, dobj egy üzenetet!

2013. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
2013. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2013. febr. 26. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A XI. kerület nagyon kutyabarát környék. Nekem sem volt akadály kutyával lakást találni. A városvezetés is eléggé kutyabarát lehet, rengeteg futtató van, mindenhol kutyapiszok gyűjtők, és nem szólnak a közteresek ha póráz nélkül sétáltatsz.

Ha a lágymányosi részen nézelődsz (Móricz, Allé, BME környéke), az nem annyira drága, és 4-es, vagy 6-os villamossal pillanatok alatt a Borároson vagy, onnan lehet menni Szigetszentmkilósra, vagy a Corvin negyedtől az ecserire.

Plusz ezen a környéken járnak a 7-es buszok is, tehát bárhova könnyen eljutsz.

Mindemellett rengeteg nagy zöld terület van, ahol lehet sétáltatni. Hamzsabégi út, Infopark, Feneketlen tó, no meg ott az egész Gellért-hegy az igazán nagy sétákhoz. :)


Egy átlagos állapotú egy szobás 35 nm körüli lakás úgy 50 000 Ft. + rezsi környékén fut a környéken. Ez egy átlag ár.


Esetleg mehetsz kijjebb, a Kelenföldi részre panelba, ott két szobásak vannak ugyan ennyiért. Onnan is jó a közlekedés, mert arra meg a 41-es, 47-es, 18-as. 49-es villamosok járnak (moszkávra, deák térre, móricz érintésével), vagy ha olyan útvonalon találsz lakást, akkor szintén a 7-es buszok.

2013. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, már rá is állítom az albi keresőkön a szűrőt! :))
2013. febr. 26. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Én újpesti vagyok, de hat éve ide költöztem, és már egy hónap után tudtam, hogy ebben a kerületben akarok letelepedni. Amióta kutyám van, meg aztán pláne nem mennék innen sehova. :)

Bulihelyek ugyan nincsenek, de van egy csomó beülős szórakozó hely is a környéken. A lepukkadt kiskocsmáktól az egészen sznob helyekig. Rengeteg egyetemista van erre, úgyhogy minden igényt ki kell szolgálni. :) Aki bulizni akar, meg felszáll a villamosra, és 10 perc alatt a Blahán van. :)

2013. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!